Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton-trainer Ancelotti neemt doelman Pickford in bescherming

Everton-trainer Ancelotti neemt doelman Pickford in bescherming

LIVERPOOL (ANP) - Everton-trainer Carlo Ancelotti heeft zijn keeper Jordan Pickford verdedigd na diens overtreding op Virgil Van Dijk. "Dit is voetbal en helaas kun je geblesseerd raken", aldus Ancelotti. "Het was foutief contact maar de Premier League is zo snel, dan gebeurt het weleens dat je te laat bent."

Pickford blesseerde Van Dijk zaterdag met een onbesuisde actie en kreeg daarvoor alleen een gele kaart. De Nederlandse verdediger van Liverpool moet daardoor een groot deel van het seizoen missen. Pickford, keeper van de koploper in de Engelse competitie, kreeg in de dagen erna veel kritiek over zich heen. Onder meer Georginio Wijnaldum, ploeggenoot van Van Dijk bij Liverpool, stelde dat de overtreding "stom" en "onacceptabel" was.

"Jordan is echt verdrietig en teleurgesteld. Om te zeggen dat het voorbedachte rade was, of dom, is niet eerlijk", vervolgde Ancelotti. De goalie bood een dag na de wedstrijd al zijn excuses aan aan Van Dijk.

Meer uit Voetbal

Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

33 minuten geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

34 minuten geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

1 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

5 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

8 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

9 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

9 uur geleden