Everton ontsnapt en pakt punt tegen Tottenham
LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd om twee keer op rij te winnen in de Premier League. Bij Everton werd het 2-2 door een late goal van Everton-verdediger Jarrad Branthwaite.
Al na vier minuten was het de Braziliaan Richarlison die Tottenham op een 1-0 voorsprong zette. De spits kon vrij intikken na een voorzet van Iyenoma Destiny Udogie. Die voorsprong werd na een half uur tenietgedaan door Jack Harrison, die zijn derde van het seizoen maakte voor Everton.
Vlak voor rust was het opnieuw Richarlison die zijn ploeg op voorsprong zette. Deze keer was de goal een stuk mooier. Van buiten het zestienmetergebied schoot de 26-jarige aanvaller hard raak in de kruising. Het was zijn tiende van het seizoen.
Blessuretijd
Everton knokte tot het einde en dat leidde uiteindelijk tot de 2-2 in blessuretijd door de voormalig speler van PSV.
Tottenham staat na het gelijkspel in Liverpool vierde in de Premier League. Everton bezet de zeventiende plek, net boven de degradatiestreep.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
15 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
21 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geleden