Everton ontsnapt en pakt punt tegen Tottenham
LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd om twee keer op rij te winnen in de Premier League. Bij Everton werd het 2-2 door een late goal van Everton-verdediger Jarrad Branthwaite.
Al na vier minuten was het de Braziliaan Richarlison die Tottenham op een 1-0 voorsprong zette. De spits kon vrij intikken na een voorzet van Iyenoma Destiny Udogie. Die voorsprong werd na een half uur tenietgedaan door Jack Harrison, die zijn derde van het seizoen maakte voor Everton.
Vlak voor rust was het opnieuw Richarlison die zijn ploeg op voorsprong zette. Deze keer was de goal een stuk mooier. Van buiten het zestienmetergebied schoot de 26-jarige aanvaller hard raak in de kruising. Het was zijn tiende van het seizoen.
Blessuretijd
Everton knokte tot het einde en dat leidde uiteindelijk tot de 2-2 in blessuretijd door de voormalig speler van PSV.
Tottenham staat na het gelijkspel in Liverpool vierde in de Premier League. Everton bezet de zeventiende plek, net boven de degradatiestreep.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
21 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
22 uur geleden