Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton ontsnapt en pakt punt tegen Tottenham

Everton ontsnapt en pakt punt tegen Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd om twee keer op rij te winnen in de Premier League. Bij Everton werd het 2-2 door een late goal van Everton-verdediger Jarrad Branthwaite.

Al na vier minuten was het de Braziliaan Richarlison die Tottenham op een 1-0 voorsprong zette. De spits kon vrij intikken na een voorzet van Iyenoma Destiny Udogie. Die voorsprong werd na een half uur tenietgedaan door Jack Harrison, die zijn derde van het seizoen maakte voor Everton.

Vlak voor rust was het opnieuw Richarlison die zijn ploeg op voorsprong zette. Deze keer was de goal een stuk mooier. Van buiten het zestienmetergebied schoot de 26-jarige aanvaller hard raak in de kruising. Het was zijn tiende van het seizoen.

Blessuretijd

Everton knokte tot het einde en dat leidde uiteindelijk tot de 2-2 in blessuretijd door de voormalig speler van PSV.

Tottenham staat na het gelijkspel in Liverpool vierde in de Premier League. Everton bezet de zeventiende plek, net boven de degradatiestreep.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

50 minuten geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

5 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

5 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

6 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

7 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

8 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

17 uur geleden