Everton ontsnapt en pakt punt tegen Tottenham
LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd om twee keer op rij te winnen in de Premier League. Bij Everton werd het 2-2 door een late goal van Everton-verdediger Jarrad Branthwaite.
Al na vier minuten was het de Braziliaan Richarlison die Tottenham op een 1-0 voorsprong zette. De spits kon vrij intikken na een voorzet van Iyenoma Destiny Udogie. Die voorsprong werd na een half uur tenietgedaan door Jack Harrison, die zijn derde van het seizoen maakte voor Everton.
Vlak voor rust was het opnieuw Richarlison die zijn ploeg op voorsprong zette. Deze keer was de goal een stuk mooier. Van buiten het zestienmetergebied schoot de 26-jarige aanvaller hard raak in de kruising. Het was zijn tiende van het seizoen.
Blessuretijd
Everton knokte tot het einde en dat leidde uiteindelijk tot de 2-2 in blessuretijd door de voormalig speler van PSV.
Tottenham staat na het gelijkspel in Liverpool vierde in de Premier League. Everton bezet de zeventiende plek, net boven de degradatiestreep.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden