Everton ontslaat trainer Dyche
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft trainer Sean Dyche een paar uur voor het bekerduel met Peterborough in de FA Cup ontslagen. Hij wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte resultaten van de huidige nummer 16 van de Premier League
Everton won dit seizoen slechts drie van de negentien competitiewedstrijden. De club staat donderdagavond tijdens het bekerduel onder leiding van Leighton Baines, die als jeugdtrainer aan de club uit Liverpool is verbonden.
De 53-jarige Dyche heeft Everton bijna twee jaar onder zijn hoede gehad. De club uit Liverpool is vorige maand in handen gekomen van Amerikaanse eigenaren. De Friedkin Group uit Texas heeft 94 procent van de aandelen overgenomen van de vorige Brits-Iraanse grootaandeelhouder Farhad Moshiri.
Er is Everton dit seizoen extra veel aan gelegen om in de Premier League te blijven. De club verruilt het verouderde Goodison Park in de komende zomer voor een nieuw stadion.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Femke Liefting sluit weer aan bij het Nederlands elftal. De keepster van Ajax miste vrijdag de gewonnen uitwedstrijd tegen Hongarije (0-8) omdat ze ziek was.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
19 uur geleden