Everton ontslaat trainer Dyche
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft trainer Sean Dyche een paar uur voor het bekerduel met Peterborough in de FA Cup ontslagen. Hij wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte resultaten van de huidige nummer 16 van de Premier League
Everton won dit seizoen slechts drie van de negentien competitiewedstrijden. De club staat donderdagavond tijdens het bekerduel onder leiding van Leighton Baines, die als jeugdtrainer aan de club uit Liverpool is verbonden.
De 53-jarige Dyche heeft Everton bijna twee jaar onder zijn hoede gehad. De club uit Liverpool is vorige maand in handen gekomen van Amerikaanse eigenaren. De Friedkin Group uit Texas heeft 94 procent van de aandelen overgenomen van de vorige Brits-Iraanse grootaandeelhouder Farhad Moshiri.
Er is Everton dit seizoen extra veel aan gelegen om in de Premier League te blijven. De club verruilt het verouderde Goodison Park in de komende zomer voor een nieuw stadion.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie met Kodai Sano en Noah Fernandez in het basiselftal. De twee middenvelders nemen, in vergelijking met het uitduel met Excelsior van vorige week, de plaatsen in van Joey Veerman en Paul Wanner.
39 minuten geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
14 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
16 uur geleden