Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton leeft op na komst trainer Ancelotti

Everton leeft op na komst trainer Ancelotti

NEWCASTLE (ANP) - De voetballers van Everton kijken weer naar boven na de komst van Carlo Ancelotti. Met de ervaren trainer op de bank werd ook het uitduel met Newcastle United gewonnen: 1-2. De oefenmeester uit Italië debuteerde donderdag bij Everton met een thuiszege op Burnley: 1-0.

Dominic Calvert-Lewin scoorde tweemaal voor Everton. Fabian Schär maakte in de 56e minuut gelijk voor Newcastle, waar Jetro Willems weer een basisplaats had.

Troy Deeney was de grote man bij Watford in het thuisduel met Aston Villa (3-0). De spits maakte de eerste twee doelpunten voor de nummer voorlaatst van de ranglijst. Vervolgens tekende Ismaïla Sarr voor de 3-0. Watford heeft nog maar twee punten minder dan Aston Villa, dat achttiende staat. Anwar El Ghazi mocht na rust invallen bij Aston Villa.

Jairo Riedewald speelde met Crystal Palace gelijk tegen Southampton (1-1). James Tomkins bracht de bezoekers uit Londen nog wel op voorsprong. Danny Ings redde in de slotfase een punt voor Southampton. Riedewald, oud-speler van Ajax, speelde de hele wedstrijd voor Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

Stadion San Siro officieel eigendom van Inter en AC Milan

MILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.

24 minuten geleden
Wereldvoetbalbond FIFA introduceert jaarlijkse vredesprijs

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.

49 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van Braasch in technisch hart

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.

1 uur geleden
Spurs ondersteunt door zaakwaarnemer bedreigde verdediger Udogie

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.

4 uur geleden
Spaans international Le Normand loopt 'ernstige' knieblessure op

MADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.

4 uur geleden
Oud-international Poortvliet tijdelijk hoofdtrainer FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.

4 uur geleden
Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

8 uur geleden