Everton leeft op na komst trainer Ancelotti
NEWCASTLE (ANP) - De voetballers van Everton kijken weer naar boven na de komst van Carlo Ancelotti. Met de ervaren trainer op de bank werd ook het uitduel met Newcastle United gewonnen: 1-2. De oefenmeester uit Italië debuteerde donderdag bij Everton met een thuiszege op Burnley: 1-0.
Dominic Calvert-Lewin scoorde tweemaal voor Everton. Fabian Schär maakte in de 56e minuut gelijk voor Newcastle, waar Jetro Willems weer een basisplaats had.
Troy Deeney was de grote man bij Watford in het thuisduel met Aston Villa (3-0). De spits maakte de eerste twee doelpunten voor de nummer voorlaatst van de ranglijst. Vervolgens tekende Ismaïla Sarr voor de 3-0. Watford heeft nog maar twee punten minder dan Aston Villa, dat achttiende staat. Anwar El Ghazi mocht na rust invallen bij Aston Villa.
Jairo Riedewald speelde met Crystal Palace gelijk tegen Southampton (1-1). James Tomkins bracht de bezoekers uit Londen nog wel op voorsprong. Danny Ings redde in de slotfase een punt voor Southampton. Riedewald, oud-speler van Ajax, speelde de hele wedstrijd voor Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
19 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
1 dag geleden