Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton bezorgt Liverpool vierde competitienederlaag op rij

Everton bezorgt Liverpool vierde competitienederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is het winnen verleerd in de Premier League. De regerend kampioen van Engeland leed in de thuiswedstrijd tegen Everton de vierde competitienederlaag op rij (0-2).

Liverpool verloor de afgelopen weken ook van Brighton & Hove Albion (0-1), Manchester City (1-4) en Leicester City (3-1). Het elftal van trainer Jürgen Klopp was dinsdag wel te sterk voor RB Leipzig in de Champions League (0-2).

Liverpool staat zesde in de Premier League, met al 16 punten minder dan Manchester City, de koploper die zondag uit tegen Arsenal speelt. Everton kwam in punten gelijk met Liverpool. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti heeft een minder doelsaldo dan de stadgenoot, maar Everton heeft wel een wedstrijd minder gespeeld.

Kansen

Richarlison bracht Everton al in de derde minuut op voorsprong. Gylfi Sigurdsson benutte in de 83e minuut een strafschop, na een overtreding van Trent Alexander-Arnold op Dominic Calvert-Lewin. Everton vierde de eerste zege in de Merseyside-derby na 23 duels met Liverpool zonder overwinning.

Liverpool ging na de snelle openingstreffer van Richarlison op zoek naar de gelijkmaker, maar kreeg niet heel veel kansen. Doelman Jordan Pickford van Everton voorkwam dat Alexander-Arnold en Mohamed Salah scoorden. Everton vierde de eerste uitzege op Liverpool van deze eeuw. De ploeg won op 27 september 1999 voor het laatst van de aartsrivaal op Anfield (0-1). Georginio Wijnaldum speelde de hele wedstrijd voor de 'Reds'.

Het door blessures geplaagde Liverpool zag aanvoerder Jordan Henderson al na een half uur uitvallen. Virgil van Dijk bekeek de Merseyside-derby vanaf de tribune. De aanvoerder van het Nederlands elftal liep in oktober tijdens het uitduel met Everton (2-2) een zware knieblessure op, na een wilde actie van doelman Pickford.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

4 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

4 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

6 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

12 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

22 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

23 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden