Everton bezorgt Chelsea tweede nederlaag van het seizoen
LIVERPOOL (ANP) - Chelsea heeft in de Engelse voetbalcompetitie nagelaten om aan kop te komen. De Londenaren moesten hun meerdere erkennen in Everton (1-0). Het was voor Chelsea de tweede nederlaag dit seizoen in de Premier League. Regerend kampioen Liverpool won op 20 september ook van Chelsea: 0-2.
Aanvoerder Gylfi Sigurdsson benutte halverwege de eerste helft een strafschop voor Everton, dat van de laatste zeven competitieduels er maar eentje won. De club van technisch directeur Marcel Brands was door die reeks, na een hele goede seizoensstart, wat teruggezakt. Na de zege is Everton nummer 3 Chelsea tot op 2 punten genaderd. Hakim Ziyech ontbrak bij Chelsea wegens een blessure.
Tottenham Hotspur en Liverpool staan er met 24 punten uit elf duels voorlopig het beste voor in Engeland.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
15 uur geleden