Everton bezorgt Chelsea tweede nederlaag van het seizoen
LIVERPOOL (ANP) - Chelsea heeft in de Engelse voetbalcompetitie nagelaten om aan kop te komen. De Londenaren moesten hun meerdere erkennen in Everton (1-0). Het was voor Chelsea de tweede nederlaag dit seizoen in de Premier League. Regerend kampioen Liverpool won op 20 september ook van Chelsea: 0-2.
Aanvoerder Gylfi Sigurdsson benutte halverwege de eerste helft een strafschop voor Everton, dat van de laatste zeven competitieduels er maar eentje won. De club van technisch directeur Marcel Brands was door die reeks, na een hele goede seizoensstart, wat teruggezakt. Na de zege is Everton nummer 3 Chelsea tot op 2 punten genaderd. Hakim Ziyech ontbrak bij Chelsea wegens een blessure.
Tottenham Hotspur en Liverpool staan er met 24 punten uit elf duels voorlopig het beste voor in Engeland.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
14 uur geleden