Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton bevestigt komst trainer Moyes

Everton bevestigt komst trainer Moyes

LIVERPOOL (ANP/RTR) - David Moyes is de nieuwe trainer van Everton. De voetbalclub uit Liverpool heeft bevestigd dat de 61-jarige terugkeert als opvolger van de ontslagen Sean Dyche. Moyes verliet Everton in 2013 om bij Manchester United aan de slag te gaan. Hij vertrok vorig jaar bij West Ham United.

"Het is geweldig om terug te zijn. Ik heb elf prachtige en succesvolle jaren beleefd bij Everton en heb geen moment getwijfeld toen ik dit aanbod kreeg", meldde Moyes in een verklaring van de club.

Everton won slechts een van de laatste elf competitieduels en staat zestiende in de Premier League. De club, die vorige maand werd overgenomen door de Amerikaanse Friedkin Group, betrekt later dit jaar een nieuw stadion en is er mede daarom alles aan gelegen degradatie te voorkomen.

"David is de juiste man om ons door ons laatste seizoen op Goodison Park te leiden op weg naar ons nieuwe stadion", zei topman Marc Watts. "We kijken ernaar uit de basis te leggen voor een nieuw tijdperk voor Everton."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

2 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

2 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

2 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

6 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

6 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

6 uur geleden