Everton bevestigt komst trainer Moyes
LIVERPOOL (ANP/RTR) - David Moyes is de nieuwe trainer van Everton. De voetbalclub uit Liverpool heeft bevestigd dat de 61-jarige terugkeert als opvolger van de ontslagen Sean Dyche. Moyes verliet Everton in 2013 om bij Manchester United aan de slag te gaan. Hij vertrok vorig jaar bij West Ham United.
"Het is geweldig om terug te zijn. Ik heb elf prachtige en succesvolle jaren beleefd bij Everton en heb geen moment getwijfeld toen ik dit aanbod kreeg", meldde Moyes in een verklaring van de club.
Everton won slechts een van de laatste elf competitieduels en staat zestiende in de Premier League. De club, die vorige maand werd overgenomen door de Amerikaanse Friedkin Group, betrekt later dit jaar een nieuw stadion en is er mede daarom alles aan gelegen degradatie te voorkomen.
"David is de juiste man om ons door ons laatste seizoen op Goodison Park te leiden op weg naar ons nieuwe stadion", zei topman Marc Watts. "We kijken ernaar uit de basis te leggen voor een nieuw tijdperk voor Everton."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
11 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
20 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden