Everton bevestigt komst trainer Moyes
LIVERPOOL (ANP/RTR) - David Moyes is de nieuwe trainer van Everton. De voetbalclub uit Liverpool heeft bevestigd dat de 61-jarige terugkeert als opvolger van de ontslagen Sean Dyche. Moyes verliet Everton in 2013 om bij Manchester United aan de slag te gaan. Hij vertrok vorig jaar bij West Ham United.
"Het is geweldig om terug te zijn. Ik heb elf prachtige en succesvolle jaren beleefd bij Everton en heb geen moment getwijfeld toen ik dit aanbod kreeg", meldde Moyes in een verklaring van de club.
Everton won slechts een van de laatste elf competitieduels en staat zestiende in de Premier League. De club, die vorige maand werd overgenomen door de Amerikaanse Friedkin Group, betrekt later dit jaar een nieuw stadion en is er mede daarom alles aan gelegen degradatie te voorkomen.
"David is de juiste man om ons door ons laatste seizoen op Goodison Park te leiden op weg naar ons nieuwe stadion", zei topman Marc Watts. "We kijken ernaar uit de basis te leggen voor een nieuw tijdperk voor Everton."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden