Everton betreurt uitstel en wil transparantie van City
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft verbaasd gereageerd op de beslissing het duel in de Premier League met Manchester City uit te stellen. City meldde maandag, op de dag van het duel, dat het te maken heeft met "een aantal positieve coronatests".
"Everton betreurt het uitstel van de wedstrijd van vanavond tegen Manchester City. Niet alleen voor de 2000 fans die aanwezig zouden zijn geweest, maar ook voor supporters over de hele wereld", stelt Everton in een korte verklaring.
"Onze spelers waren voorbereid op de wedstrijd, net als de teamstaf en iedereen op Goodison Park. De wedstrijddag is de belangrijkste dag op onze kalender. En dit was een grote wedstrijd."
Transparantie
Everton eist transparantie van City. "Hoewel Everton de openbare veiligheid hoog in het vaandel heeft staan, vragen we alle informatie die Manchester City aan de Premier League heeft verstrekt openbaar te maken, zodat voor de club duidelijk is waarom deze beslissing is genomen."
Everton staat derde in de Premier League, City staat voorlopig achtste.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
10 minuten geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
14 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
18 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
19 uur geleden