Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Evenepoel legt zich nog niet neer bij derde plaats in Tour

Evenepoel legt zich nog niet neer bij derde plaats in Tour

COL DE LA COUILLOLE (ANP) - Remco Evenepoel slaagde er niet in tijd te winnen op Jonas Vingegaard in de voorlaatste etappe van de Tour de France. De Belg van Soudal Quick-Step zei ondanks het verschil van 2,5 minuten tussen de nummers 2 en 3 in het klassement dat de strijd nog niet gestreden is. "Ik ga in ieder geval alles geven", keek hij uit naar de afsluitende individuele tijdrit, zijn specialiteit. "Ik wil de Tour afsluiten met ritwinst."

Over Vingegaard naar de tweede plaats klimmen achter de Sloveen Tadej Pogacar lijkt vrijwel zeker niet meer haalbaar, besefte de Belg. "Ik heb vandaag geprobeerd druk te zetten met twee aanvallen. Ik heb gegokt en verloren, maar het is nog niet gedaan."

Evenepoel zei "supertrots" te zijn op zijn vermoedelijke derde plaats in het eindklassement. "Zij hebben veel meer ervaring en zo'n grote motor, dat moet ik accepteren. Ik ben blij dat ik er niet ben doorgezakt en weet dat ik nog heel wat specifieke training nodig heb. Ik zal ook tevreden zijn als het niet lukt Vingegaard nog te passeren. Twee man waren hier beter en die hebben samen al de laatste vier Tours gewonnen."

Meer uit Sport

Marathondirecteur: nooit sprake van onverantwoorde situatie

ROTTERDAM (ANP) - Bij de Rotterdam Marathon van dit jaar was nooit sprake van een onverantwoorde situatie, aldus directeur van het evenement Wilbert Lek. "Dat wil ik echt bestrijden", laat hij woensdag weten in een schriftelijke verklaring. In een brief aan de Rotterdamse gemeenteraad stelde burgemeester Carola Schouten eerder deze week dat daarvan wel sprake was.

2 uur geleden
Tennisser Alcaraz meteen uitgeschakeld op masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is al in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs gestrand. De als eerste geplaatste Spanjaard, die een bye had in de eerste ronde, verloor met 6-4 3-6 4-6 van de Brit Cameron Norrie, de nummer 31 van de wereldranglijst.

15 uur geleden
Giri routinier in jongste deelnemersveld ooit op Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Anish Giri is in januari 2026 de oudste deelnemer aan het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee. De 31-jarige schaker strijdt in de 88e editie tegen het jongste deelnemersveld ooit op het Tata Steel Chess Tournament.

21 uur geleden
Alle Formule 1-teams in 2024 binnen de kosten gebleven

PARIJS (ANP) - Alle Formule 1-teams hebben zich in 2024 gehouden aan de budgetlimiet. De internationale autosportfederatie FIA heeft in een zeven maanden durend onderzoek naar de naleving van de financiƫle regels geen kostenoverschrijdingen ontdekt. De bond meldt in een rapportage dat alle tien teams en vijf motorfabrikanten volledig hebben meegewerkt en de vereiste informatie hebben verstrekt.

21 uur geleden
Bouw olympische ijshockeyhal laatste zorg Spelen Milan-Cortina

MILAAN (ANP/AFP) - Met nog exact honderd dagen te gaan ligt de organisatie van de Winterspelen van Milaan-Cortina op schema, maar er zijn nog wel zorgen over de accommodatie voor het ijshockey. De bouw van het stadion voor deze sport in Milaan heeft vertraging opgelopen. Het zal niet als gepland begin december klaar zijn. "Het is een belangrijk aandachtspunt", zegt directeur van de Spelen Christophe Dubi. "Het staat bovenaan onze prioriteitenlijst."

22 uur geleden
Griekspoor strandt in eerste ronde masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is uitgeschakeld in de eerste ronde van het masterstoernooi in Parijs. De 29-jarige Nederlander verloor in twee sets van de Canadees Gabriel Diallo: 3-6 4-6.

1 dag geleden
LA Dodgers leiden 2-1 in World Series na marathonwedstrijd

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De honkballers van de Los Angeles Dodgers hebben maandag een 2-1 voorsprong genomen op de Toronto Blue Jays in de World Series, de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie over maximaal zeven wedstrijden. De titelverdedigers uit Los Angeles beslisten de spectaculaire derde wedstrijd met een homerun in de achttiende inning na ruim zes uur spelen in hun voordeel (6-5). Een honkbalwedstrijd duurt normaal negen innings.

1 dag geleden