Even onrustig in hoek Abe Lenstra-stadion na zege Feyenoord
HEERENVEEN (ANP) - Na afloop van de bekerwedstrijd tussen sc Heerenveen en Feyenoord (0-1), waren er woensdag in een hoek van het Abe Lenstra-stadion wat schermutselingen. In een van de skyboxen klonk gejuich na de zege van de Rotterdammers, waarna supporters van Heerenveen die kant op renden. Stewards en beveiligingsmensen van sc Heerenveen wisten de supporters snel weg te krijgen.
Drie jaar geleden stonden Heerenveen en Feyenoord ook tegenover elkaar. Feyenoord won toen ook met 1-0 en toen waren er in het stadion verschillende opstootjes, Feyenoord-supporters hadden kaartjes overgekocht van anderen en zaten daardoor verspreid door het hele stadion.
Sc Heerenveen wilde een herhaling voorkomen en gaf alleen de vaste fans kans op het kopen van een kaartje. In het Abe Lenstra-stadion zaten daardoor woensdag maar 13.000 mensen. Het stadion biedt plaats aan ongeveer het dubbele aantal fans.
Tijdens de wedstrijd waren er verder geen ongeregeldheden.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
9 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden