Europees handbalkampioen Kounkoud verdacht van verkrachting
PARIJS (ANP/Belga) - De Franse handbalinternational Benoît Kounkoud is opgepakt op verdenking van verkrachting. Hij zou maandagnacht iemand hebben aangerand in een nachtclub in Parijs waarna een onderzoek is gestart, bevestigt een bron dicht bij het dossier.
Kounkoud (26) had met de Franse ploeg zondag in Duitsland de Europese titel veroverd door een overwinning op de handballers van Denemarken. Een dag na de zege werden de spelers op het Elysée in Parijs ontvangen door president Emmanuel Macron. Enkele uren later zou Kounkoud zich hebben misdragen in een nachtclub in de Franse hoofdstad. Meer details ontbreken voorlopig.
Kounkoud is een oud-speler van Paris Saint-Germain die tegenwoordig voor het Poolse Kielce uitkomt. De rechtervleugelspeler sloot als laatste aan bij de Franse selectie door een blessure van een teamgenoot.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.
52 minuten geledenMEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.
54 minuten geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.
1 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.
2 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.
6 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn opnieuw vroegtijdig uitgeschakeld in de Premier League Darts. In Nottingham kwamen de Nederlanders, net als vorige week in Cardiff, niet verder dan de kwartfinales.
14 uur geleden