Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eurocommissaris twijfelt aan EK-finaleronde op goedgevuld Wembley

Eurocommissaris twijfelt aan EK-finaleronde op goedgevuld Wembley

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De UEFA moet zich afvragen of het nog wel een goed idee is om de halve finales en de finale van het Europees kampioenschap te organiseren in een goedgevuld Wembley-stadion in Londen. Volgens vicevoorzitter Margaritis Schinas van de Europese Commissie dient de UEFA een goede afweging te maken nu Engeland de bewegingsvrijheid van zijn inwoners weer inperkt wegens de coronapandemie.

"Het is geen beslissing die de Commissie zal nemen. Dat komt toe aan UEFA. Maar ik wil mijn twijfels uiten over de mogelijkheid om de halve finale en de finale van het EK te organiseren op Wembley, in een vol stadion, terwijl Groot-Brittannië de verplaatsingen van zijn burgers naar de EU inperkt", zei Schinas, de Griekse ondervoorzitter van de Europese Commissie, in het Europees Parlement in Brussel.

Schinas is onder meer belast met de problemen van migratie en de bescherming van de Europese levenswijze. Hij is supervisor en coördinator van de activiteiten van verschillende commissarissen, onder wie die voor sport.

Op 22 juni kondigde de Britse regering aan dat ze 60.000 toeschouwers zou toelaten in het Wembley-stadion voor de halve finales en finale van het EK. Er waren aanvankelijk 40.000 toeschouwers gepland. Het stadion telt in totaal 90.000 plaatsen. Maar er is discussie over de organisatie van de drie wedstrijden in Londen. De Italiaanse premier Mario Draghi zei vorige week dat hij liever niet had dat de finale "zich afspeelt in een land waar de besmettingen snel toenemen".

Meer uit Voetbal

Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

16 minuten geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

11 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

12 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

12 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

12 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

12 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

12 uur geleden