Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Etappewinnaar Groenewegen en Van den Broek in criterium Boxmeer

Etappewinnaar Groenewegen en Van den Broek in criterium Boxmeer

BOXMEER (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen staat maandag 22 juli aan de start van Daags na de Tour in Boxmeer. De organisator van het wielercriterium meldt de komst van de winnaar van de zesde etappe van deze Ronde van Frankrijk. Ook Frank van den Broek, die in de eerste Touretappe uitblonk met een tweede plaats in Florence, staat op de deelnemerslijst.

De organisatie van het wielercriterium heeft ook Tourrenners Wout Poels, Mike Teunissen, Cees Bol, Bram Welten en Elmar Reinders vastgelegd. Reinders verliet voorafgaand aan de zeventiende etappe de Tour, omdat hij de avond ervoor vader was geworden. Daarnaast zijn nog Nederlandse renners als Ramon Sinkeldam en Bauke Mollema vastgelegd.

"Het was een flinke kluif, maar we hebben volgens mij een mooi deelnemersveld", aldus rondebaas Pierre Hermans. "De renners komen deze keer met het vliegtuig. Door de Olympische Spelen in Parijs eindigt de Tour namelijk in Nice. Het was dus even puzzelen, maar we zijn blij dat zoveel profs bij ons willen starten."

Meer uit Sport

Provincie Limburg voelt niets voor organiseren Vuelta-start

MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.

1 uur geleden
Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

10 uur geleden
ATP voert in 2026 ook hitteregels in voor tennissers

LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.

11 uur geleden
Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

22 uur geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

1 dag geleden
Oud-winnaar Auger-Aliassime weer naar tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.

1 dag geleden
Veldrijder Van der Poel treft rivaal Van Aert in Antwerpen

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.

1 dag geleden