Etappewinnaar Groenewegen en Van den Broek in criterium Boxmeer
BOXMEER (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen staat maandag 22 juli aan de start van Daags na de Tour in Boxmeer. De organisator van het wielercriterium meldt de komst van de winnaar van de zesde etappe van deze Ronde van Frankrijk. Ook Frank van den Broek, die in de eerste Touretappe uitblonk met een tweede plaats in Florence, staat op de deelnemerslijst.
De organisatie van het wielercriterium heeft ook Tourrenners Wout Poels, Mike Teunissen, Cees Bol, Bram Welten en Elmar Reinders vastgelegd. Reinders verliet voorafgaand aan de zeventiende etappe de Tour, omdat hij de avond ervoor vader was geworden. Daarnaast zijn nog Nederlandse renners als Ramon Sinkeldam en Bauke Mollema vastgelegd.
"Het was een flinke kluif, maar we hebben volgens mij een mooi deelnemersveld", aldus rondebaas Pierre Hermans. "De renners komen deze keer met het vliegtuig. Door de Olympische Spelen in Parijs eindigt de Tour namelijk in Nice. Het was dus even puzzelen, maar we zijn blij dat zoveel profs bij ons willen starten."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Melle van 't Wout merkte dit seizoen frustratie bij zijn jongere broer Jens richting de Olympische Spelen. Dat vertelde de shorttracker na de gouden race op de 1000 meter bij de Olympische Spelen in Milaan.
39 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout voelde in de olympische finale "een soort paniek" bij William Dandjinou, zijn grote concurrent uit Canada. "Ik heb vaak een soort halve inhaalacties bij hem gedaan en dan werd het niets. Ik dacht nu: ik moet het gewoon proberen. Of ik haal hem in of ik eindig als laatste. Gelukkig pakte het goed uit", vertelde de 24-jarige Nederlander met de gouden medaille om zijn nek in de Milano Ice Skating Arena.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen in Milaan het moment zien uitkomen dat ze zich al zo vaak had voorgesteld. Het was nog mooier. "Dit is echt een droom die uitkomt", zei de 24-jarige shorttrackster nadat ze als eerste Nederlandse ooit de olympische titel op de 500 meter had veroverd. "Ik had dit al heel vaak gevisualiseerd."
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout heeft de Nederlandse shorttrackers bij de Olympische Spelen in Milaan de tweede gouden medaille bezorgd. De 24-jarige in Laren geboren rijder bleef in de finale de Chinees Long Sun nipt voor. Het brons ging naar de Zuid-Koreaan Jongun Rim.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Félix Auger-Aliassime is vrijdag de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinale van het ABN AMRO Open. De nummer 6 van de wereldranglijst uit Canada versloeg de Serviër Hamad Medjedovic in Ahoy: 6-4 6-4.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan een gouden medaille gewonnen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlandse nam in de finale vanaf het begin het initiatief en stond de koppositie niet meer af. Selma Poutsma eindigde als vierde.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft zich bij de Olympische Spelen gekwalificeerd voor de halve finale van de 1000 meter. De 24-jarige Nederlander, die in Milaan op alle individuele afstanden in actie komt, eindigde in de vierde en laatste kwartfinale nipt als eerste. De Zuid-Koreaan Jongun Rim werd tweede en plaatste zich daarmee ook.
11 uur geleden