Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Erwin Koeman ondergaat hartoperatie

Erwin Koeman ondergaat hartoperatie

DEN HAAG (ANP) - Oud-voetballer en trainer Erwin Koeman, de oudere broer van bondscoach Ronald Koeman, ondergaat vrijdag een openhartoperatie in een ziekenhuis in Eindhoven. Dat zegt de 31-voudig international in een interview met De Telegraaf.

De 58-jarige Erwin Koeman verblijft al in het ziekenhuis en stelt dat hem een ’pittige’ ingreep te wachten staat. "Maar men is er op tijd bij en dat is geruststellend", zegt de speler die net als Ronald deel uitmaakte van het Nederlands Elftal dat in 1988 Europees kampioen werd.

Koeman was al in contact met specialisten vóórdat zijn broer Ronald op 3 mei na het wielrennen een hartinfarct kreeg en naar het ziekenhuis in Amsterdam moest worden afgevoerd. Daar werden twee stents geplaatst om vernauwingen in de bloedvaten weer te verwijden.

"In mijn geval kan dat niet. De vernauwingen zien er anders uit en dat vereist dat er een techniek voor een bypass wordt toegepast", legt Koeman uit in de krant. Hij zegt niet geheimzinnig te willen doen over de ingreep en daarom ermee naar buiten te zijn gekomen. In het geval van Ronald waren de media al op de hoogte voordat alle familie was ingelicht en in paniekverhalen over zijn gezondheid zegt Erwin geen trek te hebben.

De problemen bij Erwin kwamen aan het licht tijdens een onderzoek dat door hemzelf was aangevraagd. In de familie aan de kant van zijn vader zijn meerdere personen overleden door hartfalen.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

5 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

5 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

5 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

6 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

7 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

7 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

7 uur geleden