
Ervaren Italiaanse verdediger Bonucci naar Fenerbahçe
ISTANBUL (ANP) - Leonardo Bonucci vervolgt zijn voetbalcarrière bij Fenerbahçe. De Turkse topclub meldt dat het de ervaren Italiaanse verdediger heeft overgenomen van Union Berlin. Hij tekende tot het einde van het seizoen. In Duitsland speelde Bonucci slechts een halfjaar.
De 36-jarige Bonucci verliet vorig jaar Juventus transfervrij voor een avontuur bij Union Berlin, maar bij de Duitsers kwam hij nauwelijks in actie. Bij Fenerbahçe hoopt Bonucci meer speelminuten te maken, ook met het oog op een eventuele EK-deelname met de Italiaanse nationale ploeg.
Bonucci heeft 121 interlands achter zijn naam staan en won met Italië in 2021 de Europese titel. Met Juventus werd hij negen keer landskampioen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
1 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
1 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
23 uur geleden