Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

LIVERPOOL (ANP) - Sven-Göran Eriksson is op 23 maart de coach van oud-spelers van FC Liverpool tijdens een benefietduel met voormalige sterren van Ajax. Dat heeft de Engelse topclub bekendgemaakt.

De Zweedse coach maakte vorige maand bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Clubiconen als Ian Rush, John Barnes en John Aldridge zullen tijdens het benefietduel naast hem in de dug-out zitten. De 76-jarige Eriksson leidde de Engelse nationale ploeg naar de kwartfinales van het WK van 2002 en 2006. De ernstig zieke Zweed vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League laat die wens nu voor een duel in vervulling gaan.

Liverpool en Ajax maken binnenkort bekend met welke spelers ze het benefietduel op Anfield voor het goede doel spelen. Keeper Jerzy Dudek zal het shirt van Liverpool dragen. Ryan Babel speelt een helft voor Liverpool en een helft voor Ajax omdat hij voor beide clubs is uitgekomen.

Meer uit Voetbal

De Roon in ogen van Koeman enige juiste vervanger voor Schouten

ZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.

12 minuten geleden
Maatsen en Geertruida op reservelijst Oranje voor WK

ZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.

1 uur geleden
WK-selectie Oranje op dertien plaatsen anders dan op EK

ZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.

1 uur geleden
Koeman laat Liverpool-speler Frimpong buiten WK-selectie

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.

1 uur geleden
Verdediger De Vrij mist WK, Depay en Timber wel in selectie

ZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.

1 uur geleden
Koeman neemt middenvelders De Roon en Til mee naar WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles legt met Noor Haug nieuwe keeper vast

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.

2 uur geleden