Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

LIVERPOOL (ANP) - Sven-Göran Eriksson is op 23 maart de coach van oud-spelers van FC Liverpool tijdens een benefietduel met voormalige sterren van Ajax. Dat heeft de Engelse topclub bekendgemaakt.

De Zweedse coach maakte vorige maand bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Clubiconen als Ian Rush, John Barnes en John Aldridge zullen tijdens het benefietduel naast hem in de dug-out zitten. De 76-jarige Eriksson leidde de Engelse nationale ploeg naar de kwartfinales van het WK van 2002 en 2006. De ernstig zieke Zweed vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League laat die wens nu voor een duel in vervulling gaan.

Liverpool en Ajax maken binnenkort bekend met welke spelers ze het benefietduel op Anfield voor het goede doel spelen. Keeper Jerzy Dudek zal het shirt van Liverpool dragen. Ryan Babel speelt een helft voor Liverpool en een helft voor Ajax omdat hij voor beide clubs is uitgekomen.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

6 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

6 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

6 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

6 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

7 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

8 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

8 uur geleden