Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax

LIVERPOOL (ANP) - Sven-Göran Eriksson is op 23 maart de coach van oud-spelers van FC Liverpool tijdens een benefietduel met voormalige sterren van Ajax. Dat heeft de Engelse topclub bekendgemaakt.

De Zweedse coach maakte vorige maand bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Clubiconen als Ian Rush, John Barnes en John Aldridge zullen tijdens het benefietduel naast hem in de dug-out zitten. De 76-jarige Eriksson leidde de Engelse nationale ploeg naar de kwartfinales van het WK van 2002 en 2006. De ernstig zieke Zweed vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League laat die wens nu voor een duel in vervulling gaan.

Liverpool en Ajax maken binnenkort bekend met welke spelers ze het benefietduel op Anfield voor het goede doel spelen. Keeper Jerzy Dudek zal het shirt van Liverpool dragen. Ryan Babel speelt een helft voor Liverpool en een helft voor Ajax omdat hij voor beide clubs is uitgekomen.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

3 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

4 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

4 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

5 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

6 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

7 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

16 uur geleden