Ernstig zieke Eriksson leidt Liverpool in benefietduel met Ajax
LIVERPOOL (ANP) - Sven-Göran Eriksson is op 23 maart de coach van oud-spelers van FC Liverpool tijdens een benefietduel met voormalige sterren van Ajax. Dat heeft de Engelse topclub bekendgemaakt.
De Zweedse coach maakte vorige maand bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Clubiconen als Ian Rush, John Barnes en John Aldridge zullen tijdens het benefietduel naast hem in de dug-out zitten. De 76-jarige Eriksson leidde de Engelse nationale ploeg naar de kwartfinales van het WK van 2002 en 2006. De ernstig zieke Zweed vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League laat die wens nu voor een duel in vervulling gaan.
Liverpool en Ajax maken binnenkort bekend met welke spelers ze het benefietduel op Anfield voor het goede doel spelen. Keeper Jerzy Dudek zal het shirt van Liverpool dragen. Ryan Babel speelt een helft voor Liverpool en een helft voor Ajax omdat hij voor beide clubs is uitgekomen.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
6 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
11 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
11 uur geleden