Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eriksen op weg naar Manchester United van Ten Hag

Eriksen op weg naar Manchester United van Ten Hag

MANCHESTER (ANP) - Christian Eriksen gaat vermoedelijk onder trainer Erik ten Hag voetballen bij Manchester United. Volgens De Telegraaf en diverse Engelse media staat de clubloze Deense middenvelder op het punt om een contract voor drie jaar te ondertekenen op Old Trafford. Eriksen speelde het afgelopen half jaar voor de Engelse club Brentford.

De 30-jarige Deen ondertekende eind januari een contract voor een half jaar bij Brentford. Eriksen speelde elf wedstrijden in de Premier League, waarin hij één doelpunt maakte en vier assists gaf. Hij maakte dermate veel indruk, dat Ten Hag hem naar Manchester wil halen. Ook Feyenoord-linksback Tyrell Malacia staat op het punt om een contract op Old Trafford te ondertekenen.

Eriksen werd vorig jaar tijdens het EK op het veld getroffen door een hartstilstand. De Deen moest tijdens het duel met Finland gereanimeerd worden en kreeg later in het ziekenhuis een ICD, een apparaatje dat ingrijpt bij een levensbedreigende hartritmestoornis. Als gevolg daarvan werd het contract van de aanvallende middenvelder bij de Italiaanse club Internazionale ontbonden, omdat in Italië niet met zo'n inwendige defibrillator gevoetbald mag worden. Nadat de nummer 10 een tijdje had meegetraind bij Jong Ajax, maakte Eriksen bij Brentford zijn officiële rentree als profvoetballer.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

1 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

1 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

3 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

5 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

8 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

11 uur geleden