Eriksen op weg naar Manchester United van Ten Hag
MANCHESTER (ANP) - Christian Eriksen gaat vermoedelijk onder trainer Erik ten Hag voetballen bij Manchester United. Volgens De Telegraaf en diverse Engelse media staat de clubloze Deense middenvelder op het punt om een contract voor drie jaar te ondertekenen op Old Trafford. Eriksen speelde het afgelopen half jaar voor de Engelse club Brentford.
De 30-jarige Deen ondertekende eind januari een contract voor een half jaar bij Brentford. Eriksen speelde elf wedstrijden in de Premier League, waarin hij één doelpunt maakte en vier assists gaf. Hij maakte dermate veel indruk, dat Ten Hag hem naar Manchester wil halen. Ook Feyenoord-linksback Tyrell Malacia staat op het punt om een contract op Old Trafford te ondertekenen.
Eriksen werd vorig jaar tijdens het EK op het veld getroffen door een hartstilstand. De Deen moest tijdens het duel met Finland gereanimeerd worden en kreeg later in het ziekenhuis een ICD, een apparaatje dat ingrijpt bij een levensbedreigende hartritmestoornis. Als gevolg daarvan werd het contract van de aanvallende middenvelder bij de Italiaanse club Internazionale ontbonden, omdat in Italië niet met zo'n inwendige defibrillator gevoetbald mag worden. Nadat de nummer 10 een tijdje had meegetraind bij Jong Ajax, maakte Eriksen bij Brentford zijn officiële rentree als profvoetballer.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
2 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
20 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden