
Eriksen laat van zich horen op sociale media: ik voel me goed
KOPENHAGEN (ANP) - Christian Eriksen heeft via sociale media van zich laten horen. De Deense middenvelder zakte drie dagen geleden in elkaar tijdens de EK-wedstrijd tegen Finland.
"Dag iedereen, heel erg bedankt voor jullie lieve en geweldige berichten van over de hele wereld. Het betekent veel voor mij en mijn familie", schreef de 29-jarige Eriksen bij een foto waarop hij in zijn ziekenhuisbed ligt en zijn duim omhoog steekt.
"Ik ben in orde, gezien de omstandigheden. Ik moet nog wat onderzoeken ondergaan in het ziekenhuis, maar ik voel me goed. Nu ga ik de jongens van het Deense team de komende wedstrijden aanmoedigen. Speel voor heel Denemarken."
De zaakwaarnemer van Eriksen, Martin Schoots, had zondag al laten weten dat Eriksen positief gestemd was. De voetballer had al gesproken met zijn ploeggenoten van de Deense ploeg en de Italiaanse club Internazionale.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De competitiewedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge van zondag wordt niet overgespeeld. Dat meldde directeur Stephanie Forde van de Belgische scheidsrechterscommissie een dag na het gelijkspel (0-0). Club Brugge had eerder een klacht ingediend omdat een doelpunt van Thiago onterecht was afgekeurd na een fout van de VAR.
38 minuten geledenABU DHABI (ANP) - Frank de Boer is niet langer trainer van voetbalclub Al-Jazira in de Verenigde Arabische Emiraten. De 53-jarige coach werd ontslagen na een bekernederlaag tegen Al-Wahda op maandag (4-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft, ondanks de laatste plaats in de Champions League-groep, de hoop nog niet opgegeven op een vervolg in Europa. "Ik denk nooit in negatieve scenario's. We denken positief, dus we weten wat we moeten doen", zei de Nederlandse coach een dag voor het laatste pouleduel met groepswinnaar Bayern München.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een dag voor het Champions Leagueduel met Manchester United de fans opgeroepen om voortaan af te zien van het afsteken van vuurwerk in het stadion en zich te onthouden van wangedrag. De verklaring komt nadat de club een boete van 40.000 euro van de UEFA had gekregen om vuurwerk en het gooien van objecten tijdens Europese uitwedstrijden.
3 uur geledenNYON (ANP) - Bondscoach Andries Jonker hoopt met de voetbalsters zo snel mogelijk in de Rotterdamse Kuip of de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam te spelen. Het liefst al het eerstvolgende thuisduel in de Nations League van 28 februari, maar de Amsterdammer weet nog niet of dat het goede moment is. Het belang van die interland tegen Frankrijk of Duitsland hangt namelijk af van de halve finale een paar dagen eerder.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gunt een flink aantal spelers rust voor de komende confrontatie met Antwerp in de Champions League. Onder anderen Frenkie de Jong hoeft niet mee met de ploeg naar België. Barça is al zeker van de achtste finales. Coach Xavi laat ook vaste waarden als Robert Lewandowski, Ronald Araújo en Ilkay Gündogan buiten de selectie voor de wedstrijd op woensdag.
4 uur geledenNYON (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker is niet te spreken over de opzet van de finaleronde van de Nations League, waar hij met de voetbalsters in februari strijdt om een olympisch ticket. De Europese voetbalbond UEFA heeft ervoor gekozen om de halve finales - en de finale - over één wedstrijd te beslissen, waarbij de loting uitwees dat Oranje een uitduel met wereldkampioen Spanje wacht. "Dit is sportief gezien dramatisch", zei Jonker in een eerste reactie.
4 uur geleden