Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eriksen is fit en kan tegen Oranje rentree maken bij Denemarken

Eriksen is fit en kan tegen Oranje rentree maken bij Denemarken

AMSTERDAM (ANP) - Christian Eriksen kan zaterdag met Denemarken tegen het Nederlands elftal spelen. De middenvelder heeft woensdag de training hervat bij zijn club Brentford, na eerder positief op corona getest te zijn. Hij reist later op de dag naar Marbella waar de Denen zich voorbereiden op het oefenduel met Oranje in de Johan Cruijff ArenA.

"Christian is 100 procent fit", zei bondscoach Kasper Hjulmand voor de Deense televisie. "We moeten even kijken hoe we alles gaan aanpakken, want we oefenen dinsdag ook nog tegen Servië. Maar het wordt een speciale rentree voor hem. We zijn blij dat hij weer terug is."

Eriksen speelde zijn laatste interland op het EK, toen hij tegen Finland een hartstilstand kreeg. De oud-voetballer van Ajax speelt inmiddels met een defibrillator. Dat is verboden in Italië. Daarom maakte hij begin van dit jaar de overstap van Internazionale naar Brentford.

Meer uit Voetbal

Fortuna niet in eventuele play-offs door ontbreken UEFA-licentie

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard doet niet mee aan de play-offs voor Europees voetbal. Daar zouden de Limburgers wel recht op hebben als ze de huidige negende plek vasthouden, maar de club beschikt niet over een UEFA-licentie om ook daadwerkelijk Europees te gaan spelen. Daarom slaat Fortuna de play-offs hoe dan ook over.

1 uur geleden
Feyenoorder Read vrijgesproken na rode kaart tegen PSV

ZEIST (ANP) - Feyenoord-verdediger Givairo Read hoeft geen schorsing uit te zitten na zijn rode kaart in de verloren topper tegen PSV (2-3). De tuchtcommissie betaald voetbal is "op grond van de tv-beelden onvoldoende overtuigd dat er sprake is geweest van een door Read gemaakte overtreding", meldt de voetbalbond. "Daarom komt de tuchtcommissie niet toe aan de beoordeling of er sprake is van het ontnemen van een duidelijke scoringskans."

1 uur geleden
Atalanta zeker van plek 3 en Champions League na zege op AS Roma

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft met een zege op AS Roma de derde plaats in de Serie A zekergesteld. De ploeg uit Bergamo met Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 2-1.

13 uur geleden
FC Den Bosch begint promotiestrijd met zege op Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.

14 uur geleden
Vinícius Júnior en Vázquez uitgeschakeld bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.

16 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van middenvelder Janosek

BREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.

18 uur geleden
Ancelotti nieuwe bondscoach Braziliaanse voetballers

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.

19 uur geleden