Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eriksen is een gelukkig man na rentree op voetbalveld

Eriksen is een gelukkig man na rentree op voetbalveld

LONDEN (ANP) - Christian Eriksen heeft als enige speler van Brentford een goed gevoel overgehouden aan de nederlaag tegen Newcastle United (0-2). De middenvelder mocht in de 52e minuut invallen. Het was de eerste keer dat de Deen in actie kwam in een officieel duel sinds hij afgelopen zomer in de EK-wedstrijd tegen Finland werd getroffen door een hartstilstand.

"Als je het resultaat wegneemt, ben ik een gelukkig man", zei Eriksen. "Na alles wat ik heb meegemaakt, is dit een heerlijk gevoel. Ik ben weer terug. Iedereen was hier: mijn ouders, mijn kinderen, mijn schoonmoeder en enkele artsen die mij hebben geholpen. Wat zij hebben meegemaakt, is nog zwaarder dan wat ik heb meegemaakt."

De 30-jarige Eriksen kon tijdens zijn invalbeurt niet helemaal camoufleren dat hij wedstrijdritme mist. "Ik moet mijn balgevoel nog een beetje terugkrijgen", erkende hij. "Maar ik ga er alles aan doen om Brentford in de Premier League te houden."

Eriksen liet eind vorig jaar zijn contract bij Internazionale ontbinden omdat hij niet met een defibrillator mag voetballen in Italië. Hij trainde even mee met Jong Ajax en tekende vervolgens een contract bij Brentford. Eriksen speelde eerder in de Premier League bij Tottenham Hotspur.

Meer uit Voetbal

Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

1 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

15 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

16 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

17 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

21 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

22 uur geleden