Eriksen is een gelukkig man na rentree op voetbalveld
LONDEN (ANP) - Christian Eriksen heeft als enige speler van Brentford een goed gevoel overgehouden aan de nederlaag tegen Newcastle United (0-2). De middenvelder mocht in de 52e minuut invallen. Het was de eerste keer dat de Deen in actie kwam in een officieel duel sinds hij afgelopen zomer in de EK-wedstrijd tegen Finland werd getroffen door een hartstilstand.
"Als je het resultaat wegneemt, ben ik een gelukkig man", zei Eriksen. "Na alles wat ik heb meegemaakt, is dit een heerlijk gevoel. Ik ben weer terug. Iedereen was hier: mijn ouders, mijn kinderen, mijn schoonmoeder en enkele artsen die mij hebben geholpen. Wat zij hebben meegemaakt, is nog zwaarder dan wat ik heb meegemaakt."
De 30-jarige Eriksen kon tijdens zijn invalbeurt niet helemaal camoufleren dat hij wedstrijdritme mist. "Ik moet mijn balgevoel nog een beetje terugkrijgen", erkende hij. "Maar ik ga er alles aan doen om Brentford in de Premier League te houden."
Eriksen liet eind vorig jaar zijn contract bij Internazionale ontbinden omdat hij niet met een defibrillator mag voetballen in Italiƫ. Hij trainde even mee met Jong Ajax en tekende vervolgens een contract bij Brentford. Eriksen speelde eerder in de Premier League bij Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden