Eredivisieclubs hebben geld van FOX Sports binnen
ALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) - De voetbalclubs uit de eredivisie hebben het laatste kwart van de televisiegelden voor dit seizoen van zendgemachtigde FOX Sports ontvangen. Een woordvoerder van het bedrijf bevestigt een bericht van AD Sportwereld. "FOX Sports heeft in afwachting van de verdere ontwikkelingen met betrekking tot de mogelijke voortgang van de competitie de mediagelden nu alvast overgemaakt", aldus een woordvoerder.
Volgens het AD gaat het in totaal om een bedrag van 20 miljoen euro. De sportzender doet daarover geen mededelingen. "We hopen de clubs hiermee een belangrijke financiële steun in de rug te geven, in afwachting van hoe de situatie en de maatregelen zich verder ontwikkelen voor de periode na 28 april."
De KNVB is in afwachting van de maatregelen die het kabinet dinsdag aankondigt voor de periode na 28 april. Pas dan is duidelijk of het uitspelen van de competitie een optie is. Voor de clubs is de uitbetaling bij gebrek aan inkomsten zeer welkom. Mocht er al gevoetbald worden, dan zal dat hoogstwaarschijnlijk zonder publiek gebeuren.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
5 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
9 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
1 dag geleden