Eredivisie-topscorer Steijn verlengt contract bij FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het contract van Eredivisie-topscorer Sem Steijn verlengd tot halverwege 2028. Ook de Tsjech Michal Sadilek blijft langer aan de club verbonden, tot medio 2026.
"Tweeënhalf jaar geleden kwam ik van ADO naar FC Twente en ik heb mij hier geweldig kunnen ontwikkelen. Ik geniet er elke keer van om voor FC Twente te spelen. Samen met iedereen binnen Twente en de geweldige supporters gaan we er het maximale uithalen", laat de 23-jarige Steijn weten via de clubwebsite. De zoon van Sparta-trainer Maurice kroonde zich tot topscorer van de eerste seizoenshelft met twaalf doelpunten.
Sadilek wilde met zijn contractverlenging voorkomen dat hij komende zomer transfervrij zou vertrekken uit Enschede. "Michal heeft enorm goed met de club meegedacht zodat we tot een nieuw contract zijn gekomen. Dat waarderen we enorm. Michal is bezig aan zijn vierde seizoen bij FC Twente en is vanaf het begin een van de gezichten van het team geweest", aldus technisch directeur Arnold Bruggink.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
7 uur geleden