Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eredivisie na korte winterstop hervat in Waalwijk

Eredivisie na korte winterstop hervat in Waalwijk

EREDIVISIEWAALWIJK (ANP) - De Eredivisie wordt na een korte winterstop van amper twee weken weer hervat. RKC Waalwijk en ADO Den Haag spelen vanaf 16.30 uur de eerste wedstrijd van 2021 in de hoogste voetbalklasse.

De thuisclub staat met 12 punten uit veertien wedstrijden op de veertiende plaats, ADO Den Haag houdt met 7 punten alleen FC Emmen onder zich. Emmen, dat voor de winterstop pas 5 punten verzamelde, heeft als enige in de Eredivisie dit seizoen nog geen wedstrijd gewonnen. ADO versterkte zich in de winterstop met Daryl Janmaat en Marko Vejinovic.

FC Emmen speelt vanaf 18.45 uur tegen FC Twente, om 20.00 uur zijn de wedstrijden Heracles Almelo - Vitesse en PEC Zwolle - AZ. Om 21.00 uur begint FC Utrecht - FC Groningen.

Zondag staat de topper tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst op het programma: Ajax - PSV. De Amsterdammers verdedigen dan in de Johan Cruijff ArenA een voorsprong van 1 punt op de club uit Eindhoven. Feyenoord, derde op de ranglijst, speelt de Rotterdamse derby tegen stadgenoot Sparta.

Meer uit Voetbal

Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

11 minuten geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

23 minuten geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

30 minuten geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

1 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

13 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

16 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

18 uur geleden