Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Enkele basketbalclubs uit NBA gaan weer trainen

Enkele basketbalclubs uit NBA gaan weer trainen

NEW YORK (ANP) - Enkele Amerikaanse basketbalclubs uit de NBA openen vrijdag de deuren van hun trainingscomplex. De spelers die dat willen, kunnen onder strenge voorwaarden weer voorzichtig gaan trainen. Volgens Amerikaanse media gaan Portland Trail Blazers, Denver Nuggets, Houston Rockets en Cleveland Cavaliers direct gebruikmaken van de mogelijkheid om vrijdag weer te starten.

De NBA ligt sinds 11 maart stil. De organisatie van de populairste basketbalcompetitie ter wereld besloot het seizoen direct te staken nadat een speler, Rudy Gobert van Utah Jazz, besmet was gebleken met het coronavirus. Het is onduidelijk wanneer het seizoen hervat kan worden.

De clubs die hun trainingscomplex weer openen, moeten zich houden aan heel wat voorwaarden. Zo moeten de basketballers mondkapjes dragen, coaches zijn niet welkom en alle gebruikte materialen moeten weer worden schoongemaakt. Slechts vier spelers mogen tegelijk het complex in.

NFL

Commissaris Adam Silver van de NBA praat de basketballers vrijdag bij over de plannen om de competitie weer langzaam op te starten. De spelers kunnen dan ook al hun vragen stellen over het hervatten van de trainingen.

De organisatie van de NFL, de American footballcompetitie, heeft ook protocollen en richtlijnen opgesteld voor de clubs. Het is de bedoeling dat de clubs uiterlijk 15 mei op hun trainingscomplex alle benodigde voorzorgsmaatregelen hebben genomen. Zodra in alle staten de clubs toestemming hebben om weer te gaan trainen, mogen de American footballers weer aan de slag. Het is de bedoeling dat ook zij mondkapjes dragen. Dagelijks wordt hun temperatuur gemeten.

Meer uit Sport

Brisbane houdt vast aan omstreden roeilocatie voor Spelen 2032

BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.

2 uur geleden
Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

15 uur geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

18 uur geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

19 uur geleden
Murray stopt er na zeven grandslamtitels in dubbelspel mee

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.

19 uur geleden
Wielrenner Merlier sprint naar winst in Ronde van Limburg

TONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.

19 uur geleden
Formule 1-baas begrijpt kritiek Verstappen: luisteren naar hem

LONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.

1 dag geleden