Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Enkelblessure PSV-aanvoerder De Jong lijkt mee te vallen

Enkelblessure PSV-aanvoerder De Jong lijkt mee te vallen

WAALWIJK (ANP) - De enkelblessure die PSV-spits Luuk de Jong zondag in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (0-1) opliep, lijkt mee te vallen. De aanvaller, die zich in de 56e minuut door Anwar El Ghazi moest laten vervangen, kon het veld op eigen kracht verlaten en stond direct na afloop alweer ESPN te woord.

"Het is een beetje dik, ik klapte er doorheen", zei aanvoerder De Jong. "Ik hoop dat het meevalt, maar dat verwacht ik ook. Het veld is een beetje ongelijk. Ik verstapte me gewoon."

PSV won bij RKC voor het eerst sinds vier maanden weer een uitwedstrijd in de Eredivisie. "Natuurlijk wordt daar ook bij ons over gepraat. We hebben elkaar daar op aangesproken, dat het anders moet. Gelukkig hielden we vandaag stand", zei De Jong, die vrijdag bekendmaakte zich niet langer beschikbaar te stellen voor het Nederlands elftal. "Je wordt wat ouder. Rustmomenten in een seizoen zijn dan ook wel eens fijn. Ik wil me nu focussen op PSV en mijn familie. Ik heb mooie jaren gehad bij het Nederlands elftal."

PSV-trainer Ruud van Nistelrooij vond het contrast tussen de eerste en tweede helft in Waalwijk te groot. "Voor rust creëerden we genoeg kansen om met 2-0 of 3-0 voor te staan. Helaas maakten we er maar eentje", zei hij. "RKC kwam goed uit de kleedkamer en wij speelden slordig. We hebben een fase afgezien en overleefd. Dat is een compliment waard. Het belangrijkste was dat we weer aanhaakten bij Feyenoord en AZ. Dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

1 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

3 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

5 uur geleden
Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

8 uur geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

9 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

9 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

10 uur geleden