
Enkelblessure NBA-sterspeler Curry in eerste thuisduel Warriors
SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van Golden State Warriors zijn in hun eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de NBA topschutter Stephen Curry met een blessure kwijtgeraakt. De tweevoudig beste speler van de NBA haakte in het duel met Los Angeles Clippers af met een verstuikte enkel. Hij hinkte in het derde kwart van het veld af en probeerde in het vierde kwart weer mee te doen, maar de pijn verergerde en Curry kon alleen met ondersteuning van een teamgenoot de kleedkamer bereiken.
"Zijn blessure is zorgelijk", zei coach Steve Kerr na de wedstrijd, die de Warriors verloren met 112-104. Curry had in zijn speeltijd nog 18 punten gemaakt. "Hij heeft heel vaak zijn enkel al verstuikt en zegt zelf dat het wel meevalt, maar ik beschouw het als een ernstige situatie", aldus Kerr.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Atlete Nadine Visser is bij de Diamond League in het Poolse Chorzow achtste geworden in de finale van de 100 meter horden. Visser kwam tot een tijd van 12,60, boven haar toptijd uit de series (12,28), waarmee ze eerder op de dag haar eigen nationale record had verbeterd.
1 uur geledenSILKEBORG (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen heeft de Ronde van Denemarken gewonnen. In de vijfde en laatste etappe, een heuvelrit van Hobro naar Silkeborg over 157 kilometer, bleek de allrounder van Lidl-Trek opnieuw de sterkste in de sprint van een eerste kleine groep. Pedersen, die al twee ritzeges op zak had, hield de Fransman Axel Zingle en de Zweed Jakob Söderqvist achter zich.
3 uur geledenCHORZOW (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in de series bij de Diamond League in het Poolse Chorzow haar eigen Nederlandse record verbeterd. Visser snelde in de tweede serie naar een tijd van 12,28. Daarmee was ze 0,08 seconde sneller dan het oude record dat ze vorig jaar liep.
3 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez uit Spanje heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Oostenrijk in de MotoGP gewonnen. Márquez, die vanaf de vierde positie begon na een crash in de kwalificatie, hield zijn broer Álex Marquez achter zich. Hun landgenoot Pedro Acosta eindigde als derde.
3 uur geledenLA TZOUMAZ (ANP) - De Zwitserse wielrenster Elise Chabbey heeft de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. Het was een aankomst bergop in La Tzoumaz. De renster van FDJ-Suez versloeg in een sprint de Sloveense Urska Zigart. Op enige afstand volgde de Nederlandse Yara Kastelijn als derde.
4 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Motorcoureur Marco Bezzecchi heeft zijn eerste poleposition van het MotoGP-sseizoen gepakt. Bij de Grand Prix van Oostenrijk zette hij in een rommelige kwalificatiesessie de snelste tijd neer. De Italiaan eindigde voor Alex Márquez uit Spanje. De Italiaan Francesco Bagnaia eindigde als derde.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Australische wielrenster Sarah Gigante komt dit jaar niet meer in actie. Haar ploeg AG Insurance - Soudal meldt dat de 24-jarige renster tijdens een trainingsongeval een breuk in haar dijbeen heeft opgelopen en inmiddels is geopereerd. Gigante was een van de opvallendste rensters in de Tour de France die ze als zesde afsloot. Eerder had ze in de Giro d'Italia twee etappes en het bergklassement gewonnen.
8 uur geleden