Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Enige gipsvlucht van het jaar komt aan in Rotterdam

Enige gipsvlucht van het jaar komt aan in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Op Rotterdam The Hague Airport landt vrijdag de eerste en enige gipsvlucht van het winterseizoen. Het toestel, dat vanuit de Oostenrijkse stad Innsbruck gewonde skiërs en snowboarders vervoert, komt naar verwachting rond 14.00 uur aan. De gipsvluchten waren jarenlang vaste prik, maar eind 2017 stopte die traditie. Omdat alarmcentrale Eurocross Assistance eerder dit jaar al een piek in het pisteleed had voorzien, werd besloten nog één gipsvlucht in te boeken.

Geblesseerden die vanuit skigebieden terugkeren naar Nederland komen steeds vaker met andere vervoermiddelen: over de weg, per trein of met een reguliere lijnvlucht. In het vliegtuig dat vrijdag in Rotterdam landt, passen een stuk of zeven pechvogels. "Dat vliegtuig komt zeker vol", liet een woordvoerder van Eurocross al weten. Om hoeveel passagiers het precies gaat, is onduidelijk.

De aankomsten van de gipsvluchten trokken altijd veel belangstelling van de media. Ook vrijdag worden veel verslaggevers en fotografen verwacht.

Meer uit Binnenland

Hondius komt zondagochtend bij Tenerife, daarna naar Rotterdam

GRANADILLA DE ABONA (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius komt zondag om 05.30 uur lokale tijd aan bij Tenerife (06.30 uur Nederlandse tijd). Het gaat voor anker in de buurt van Granadilla de Abona, aan de zuidkant van het eiland. Vanaf ongeveer 08.00 uur lokale tijd (09.00 uur in Nederland) kunnen de eerste mensen naar de wal worden gebracht. Daarna gaan ze meteen door naar het vliegveld, heeft de rederij Oceanwide Expeditions zaterdagavond laten weten.

6 uur geleden
Meer arrestaties bij demonstraties azc Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.

8 uur geleden
Meer arrestaties bij demonstraties azc Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.

10 uur geleden
Circa 29 opvarenden Hondius vliegen zondag naar Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - Circa 29 opvarenden van het cruiseschip m/v Hondius vliegen zondag van Tenerife naar Eindhoven. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Onder hen zijn zowel Nederlanders als mensen uit andere landen.

10 uur geleden
Festival Amsterdam definitief afgelast, eis organisator afgewezen

AMSTERDAM (ANP) - Het housefestival Music On in Amsterdam gaat dit weekeinde definitief niet door. De gemeente heeft zaterdag op het laatste moment de vergunning voor het feest ingetrokken. De organisator spande een kort geding aan om het besluit terug te laten draaien, maar de rechter heeft dat afgewezen. De reden daarvoor is nog niet bekend.

12 uur geleden
Drie arrestaties bij demonstraties rond azc Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag drie mensen aangehouden. Twee personen voor belediging en één voor het zich niet kunnen legitimeren. De demonstraties verliepen verder zonder grote incidenten. Even na 15.00 uur verlieten de laatste actievoerders het terrein voor het azc. Zij zijn vervolgens buiten het dorp in bussen gestapt.

12 uur geleden
WHO-baas stelt bevolking Tenerife gerust over hantavirus

GENÈVE (ANP) - De directeur-generaal van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft zich direct gericht tot de bevolking van Tenerife, waar zondag het door hantavirus getroffen schip m/v Hondius wordt verwacht. Tedros Adhanom Ghebreyesus drukt de inwoners van het Spaanse eiland op het hart dat zij een gering risico lopen en dat de samenwerkende landen en gezondheidsautoriteiten er alles aan doen om dat zo te houden.

14 uur geleden