Engelsman Oliver leidt Feyenoord - Olympique Marseille
NYON (ANP) - De Britse scheidsrechter Michael Oliver leidt donderdagavond de wedstrijd tussen Feyenoord en Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. De Engelsman is geen onbekende voor de Rotterdammers. Hij leidde al twee keer eerder een Europese wedstrijd in de Kuip.
Oliver floot in 2017 de thuiswedstrijd tegen Napoli in de groepsfase van de Champions League, waarin hij in de slotfase Tonny Vilhena met twee keer geel van het veld stuurde. Feyenoord won desondanks met 2-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd van Jeremiah St. Juste.
In 2013 leidde de Brit het duel met Koeban Krasnodar in de play-offs van de Europa League. Feyenoord verloor die met 2-1 en was daarmee uitgeschakeld.
De UEFA zet in de halve finales van de Conference League voor het eerst een videoscheidsrechter in. Chris Kavanagh kijkt vanaf de zijkant mee om Oliver voor eventuele vergissingen te behoeden.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
1 dag geleden