Engelsman Humphries wint Grand Slam of Darts
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse darter Luke Humphries heeft voor het eerst de Grand Slam of Darts op zijn naam gebracht. In de finale in Wolverhampton versloeg hij zijn landgenoot Rob Cross met 16-8. Humphries was vorige maand ook al succesvol bij de World Grand Prix.
Hij begon de finale sterk en pakte een 2-0-voorsprong. Cross kwam nog wel op gelijke hoogte, maar daarna nam Humphries het initiatief over en trok de winst overtuigend naar zich toe.
Danny Noppert en Michael van Gerwen werden in de achtste finales uitgeschakeld.
Door zijn zege lijkt Humphries volgende maand de grote favoriet bij het WK, maar hij bleef zelf bescheiden. "Ik hoor zeker tot de kanshebbers. Het is wel mijn droom om de beste van de wereld te worden. Ik ga er ook alles aan doen, maar het wordt wel zwaar", zei hij na afloop.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
8 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
9 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
12 uur geleden