
Engelsman Humphries wint Grand Slam of Darts
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse darter Luke Humphries heeft voor het eerst de Grand Slam of Darts op zijn naam gebracht. In de finale in Wolverhampton versloeg hij zijn landgenoot Rob Cross met 16-8. Humphries was vorige maand ook al succesvol bij de World Grand Prix.
Hij begon de finale sterk en pakte een 2-0-voorsprong. Cross kwam nog wel op gelijke hoogte, maar daarna nam Humphries het initiatief over en trok de winst overtuigend naar zich toe.
Danny Noppert en Michael van Gerwen werden in de achtste finales uitgeschakeld.
Door zijn zege lijkt Humphries volgende maand de grote favoriet bij het WK, maar hij bleef zelf bescheiden. "Ik hoor zeker tot de kanshebbers. Het is wel mijn droom om de beste van de wereld te worden. Ik ga er ook alles aan doen, maar het wordt wel zwaar", zei hij na afloop.
Meer uit Sport
SAINT-PÉRAY (ANP) - Remco Evenepoel heeft in de vierde etappe van het Critérium du Dauphiné een belangrijke zege geboekt op zijn concurrenten Tadej Pogacar uit Slovenië en Jonas Vingegaard uit Denemarken. De Belg van Soudal Quick-Step was de beste in de individuele tijdrit voor Vingegaard en diens Amerikaanse ploeggenoot Matteo Jorgenson van Visma - Lease a Bike.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hoopt bij de Grote Prijs van Canada komend weekend de teleurstelling van de race in Spanje achter zich te laten. De regerend wereldkampioen ziet ook kansen op het Circuit Gilles Villeneuve waar genoeg kansen zijn om in te halen.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Schaatsster Robin Groot heeft een punt achter haar topsportcarrière gezet. De 24-jarige schaatsster van Team IKO X2O heeft haar afscheid via de ploeg en op Instagram bekendgemaakt.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Zwemster Kira Toussaint beëindigt haar topsportcarrière. Dat maakt de 31-jarige drievoudig olympiër bekend via sociale media. "Ik ben trots op wat ik heb bereikt en kijk ernaar uit om de kennis en ervaring die ik in de topsport heb opgedaan, in te zetten als spreker in het bedrijfsleven en andere sectoren."
11 uur geledenROSMALEN (ANP) - Ook tennissters Anouk Koevermans en Isis Louise van den Broek zijn uitgeschakeld in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De 21-jarige Koevermans verloor met 6-3 6-4 van de Griekse Maria Sakkari, de voormalige nummer 3 van de wereld. Van den Broek verloor bij haar debuut op een WTA-toernooi van de Roemeense qualifier Elena Gabriela Ruse: 6-2 6-1.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de eclatante zege van het Nederlands elftal op Malta (8-0) in de WK-kwalificatie. "We hebben een wedstrijd gespeeld zoals ik het graag wil zien", zei hij na zijn vijftigste interland als trainer van Oranje. "Ik denk dat je het in een wedstrijd als vandaag niet beter had kunnen doen en dan verdient het elftal een groot compliment. We zijn tot de laatste seconde blijven jagen en dan geef je het publiek een Nederlands elftal waar ze op hopen."
20 uur geledenCHARANTONNAY (ANP) - Iván Romeo heeft de derde etappe van het Critérium du Dauphiné op zijn naam geschreven. De 21-jarige Spanjaard van Movistar bleef, in een rit over 207 kilometer van Brioude naar Charantonnay, een achtervolgende groep met daarin Mathieu van der Poel ruim voor. Na in zowel de eerste als tweede etappe als derde te zijn gefinisht, werd Van der Poel nu vijfde.
1 dag geleden