Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelsen herstellen zich in Finland van nederlaag tegen Grieken

Engelsen herstellen zich in Finland van nederlaag tegen Grieken

HELSINKI (ANP) - De Engelse voetbalploeg heeft zich in Helsinki hersteld van de nederlaag van donderdag op Wembley tegen Griekenland. De ploeg van bondscoach Lee Carsley was met 3-1 te sterk voor het nog puntloze Finland in groep B van League 2.

Hoewel de eerste kansjes voor de Finnen waren, kwamen de Engelsen in de achttiende minuut op voorsprong. Het voorwerk was van Angel Gomes, die met een pass door het midden Jack Grealish vrij voor doelman Lukas Hradecky zette. De aanvaller van Manchester City rondde bekwaam af.

Kort na rust moest Hradecky naar de grond om een schot van Cole Palmer te keren. Engeland ontsnapte niet veel later toen Fredrik Jensen verzuimde gelijk te maken. De oud-speler van FC Twente schoot van dichtbij over. Trent Alexander-Arnold verdubbelde een kwartier voor tijd de voorsprong voor Engeland met een geplaatste vrije trap. Declan Rice maakte er niet veel later zelfs 3-0 van, waarna Arttu Hoskonen de Finse toeschouwers in ieder geval één keer liet juichen.

Engeland heeft 9 punten uit vier duels. Griekenland, dat ook 9 punten heeft, kan zondagavond weer afstand nemen als het in Piraeus wint van Ierland.

Meer uit Voetbal

Mobiele Eenheid met honden veld op na Ajax - FC Utrecht

VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.

47 minuten geleden
Ajax na winst tegen FC Utrecht naar voorronde Conference League

VOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.

1 uur geleden
FC Groningen neemt afscheid van doelman Jurjus

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.

2 uur geleden
Supporters Senegal mogen naar huis na gratie Marokkaanse koning

RABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.

5 uur geleden
Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

16 uur geleden
Kane leidt Bayern naar eerste Duitse bekerwinst sinds 2020

BERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.

17 uur geleden
Oranje-international De Vrij geblesseerd naar de kant bij Inter

BOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.

17 uur geleden