Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse voetbalbond (FA) beëindigt hoogste twee vrouwendivisies

Engelse voetbalbond (FA) beëindigt hoogste twee vrouwendivisies

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft het seizoen in de hoogste twee vrouwencompetities definitief beëindigd vanwege de coronacrisis. Over de titels in de Women's Super League (WSL) en de Women's Championship is nog geen besluit genomen en ook over eventuele promotie en degradatie moet nog een oordeel worden geveld.

"We hebben dit besluit genomen in het belang van het vrouwenvoetbal, nadat we heel veel respons kregen van de clubs", liet de FA weten. "Nu kunnen alle betrokken partijen zich gaan richten op het komende seizoen. Het welzijn van de clubs en spelers zal onze belangrijkste zorg blijven. Daarnaast gaan we een grondig onderzoek doen naar de logistieke, operationele en financiële uitdagingen waarmee het voetbal wordt geconfronteerd."

In de Engelse profcompetitie voor vrouwen zijn verscheidene Nederlandse internationals actief. Zo spelen Vivianne Miedema, Daniëlle van de Donk en Jill Roord voor Arsenal, komt Jackie Groenen voor Manchester United uit en voetballen Kika van Es en Inessa Kaagman bij Everton.

Premier League

In de WSL moesten dit seizoen nog 45 wedstrijden worden gespeeld. Manchester City stond in maart, toen de competitie werd stilgelegd vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus, met 40 punten bovenaan. Chelsea was nummer 2 met 39 punten en Arsenal nam de derde plek in, met 36 punten.

Bij de mannen is het nog wel de bedoeling om de competitie in de Premier League ergens in juni te hervatten.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

6 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

6 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

6 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

10 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

13 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

13 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

13 uur geleden