Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse verdediger Dier verlaat na het seizoen Bayern München

Engelse verdediger Dier verlaat na het seizoen Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Verdediger Eric Dier verlaat aan het einde van het seizoen Bayern München. De 31-jarige Engelse international, die in verband wordt gebracht met AS Monaco, wil zijn aflopende contract niet verlengen.

"We hebben met Eric gesproken over een nieuwe overeenkomst. Hij heeft ons gezegd dat hij niet wil verlengen en dat hij ons gaat verlaten", legde sportief directeur Christoph Freund vrijdag uit. "Hij is een geweldige jongen en we hebben een mooie tijd gehad. Hopelijk gaat hij zijn periode bij ons bekronen met zijn eerste landstitel."

Bayern is bijna zeker van de titel. De koploper heeft met drie wedstrijden te gaan 8 punten voorsprong op nummer 2 Bayer Leverkusen. Dier kwam in januari 2024 over van Tottenham Hotspur, aanvankelijk op huurbasis. Hij speelde 45 wedstrijden voor de club en maakte twee doelpunten.

Meer uit Voetbal

Manchester City derde na zege op Wolverhampton

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een zege op Wolverhampton Wanderers in ieder geval voor twee dagen de derde plaats in de Premier League overgenomen. De ploeg van coach Pep Guardiola won in het Etihad Stadium met 1-0 door een treffer van Kevin De Bruyne.

3 uur geleden
Excelsior na een jaar terug in de Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior keert na een jaar weer terug in de Eredivisie. De Rotterdammers van coach Ruben den Uil wonnen met 5-0 van Jong PSV en verzekerden zich daarmee van de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Daarmee is de ploeg na kampioen FC Volendam zeker van directe promotie.

4 uur geleden
Ter Stegen maakt rentree bij Barcelona voor duel met Valladolid

BARCELONA (ANP/AFP) - Marc-André ter Stegen maakt zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Real Valladolid zijn rentree onder de lat bij FC Barcelona. De 33-jarige doelman liep in september een ernstige knieblessure op en kwam daarna niet meer in actie.

8 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie blij met snelheid transfer Steijn

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie is blij met de snelheid van de transfer van Sem Steijn van FC Twente. "Als het ook maar even kan, willen we vroeg handelen. Hoe eerder we samenwerken, des te beter het is", zei de coach tijdens de persconferentie voor het competitieduel met Heracles Almelo.

10 uur geleden
Bosz heeft geen zin in psychologische spelletjes met Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is naar eigen zeggen met PSV niet bezig met een mogelijk kampioenschap. De coach van de Eindhovenaren richt zich alleen op het winnen van de eigen wedstrijden. Hij houdt zich niet bezig met koploper Ajax. "Prachtig als Ajax verliest, maar als wij dan ook verliezen, schieten we daar niets mee op", zegt Bosz bij de persconferentie van PSV in aanloop naar het thuisduel op zaterdagavond met Fortuna Sittard.

11 uur geleden
Feyenoorder Stengs kan mogelijk rentree maken voor einde seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs kan mogelijk voor het einde van het seizoen zijn rentree maken bij Feyenoord. Dat zei trainer Robin van Persie een dag voor de uitwedstrijd bij Heracles Almelo. "Hij heeft al een aantal dagen meegetraind en doet dat heel goed."

11 uur geleden
AZ mist viertal tijdens competitieduel met Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zondag voor de competitiewedstrijd tegen Go Ahead Eagles niet de beschikking over Jordy Clasie, Kristijan Belic, Troy Parrott en Jeroen Zoet. Het duel in Deventer is een herhaling van de bekerfinale die de Alkmaarders anderhalve week geleden verloren na strafschoppen.

12 uur geleden