Engelse trainer Shakespeare (60) overlijdt aan gevolgen kanker
LEICESTER (ANP/RTR) - Voetbaltrainer Craig Shakespeare is op 60-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van kanker. Dat heeft zijn familie medegedeeld.
Shakespeare was assistent van Claudio Ranieri, die in het seizoen 2015/2016 met Leicester City verrassend de Engelse titel won. Daarna kreeg Shakespeare zelf de kans als hoofdcoach van Leicester. Onder zijn leiding bereikte de club in het voorjaar van 2017 de kwartfinale van de Champions League. In oktober werd Shakespeare alweer ontslagen.
Shakespeare werkte vervolgens nog als assistent-coach bij Everton, Watford, Aston Villa en Norwich.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden