Engelse topvoetballers virtueel in actie tijdens paasweekend
LONDEN (ANP/RTR) - Een aantal Engelse topvoetballers komt komend paasweekeinde in actie als onderdeel van een FIFA 20-toernooi. De Engelse voetbalbond FA organiseert de zogenoemde Footballsstayinghome Cup (Voetbalblijftthuis Cup) waarin onder anderen Marcus Rashford (Manchester United), Trent Alexander-Arnold (Liverpool) en Lucy Bronze (Olympique Lyon) hun krachten meten op het computerspel.
Met het toernooi wil de FA de voetbalfans wat vermaak bieden nu er in het normaal zo drukke Paasweekeinde, met vaak beslissingen in de competities, vanwege het coronavirus op de velden niets gebeurt. De zestien deelnemers komen uit de nationale mannen- en vrouwenploeg en Jong Engeland. Voormalig Vitesse-speler Mason Mount, tegenwoordig een van de sterren van Chelsea, doet ook mee. De competitie is op sociale media van de FA te volgen. De Engelse voetbalbond hoopt er geld mee op te halen voor mensen die het meest lijden onder de coronacrisis.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
8 uur geleden