Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

BLANKENHAIN (ANP) - De Engelse spits Ollie Watkins heeft op het EK voetbal als invaller indruk gemaakt door in de halve finale tegen het Nederlands elftal vlak voor tijd de winnende goal te maken. De 28-jarige Watkins is ondanks weinig speeltijd op het EK altijd in zichzelf blijven geloven.

"Het was een ongelooflijk gevoel om eerlijk te zijn", vertelde Watkins vrijdag aan verslaggevers over zijn late treffer tegen Oranje. "Ik wist toen ik het veld in kwam dat ik ging scoren. Ik heb heel hard gewerkt om op dat punt te komen, dus het was een geweldig gevoel, maar ik ben niet verrast."

Eerder in het toernooi kwam Watkins alleen in de groepsfase tegen Denemarken als invaller het veld in. Tegen Oranje viel hij na 81 minuten in voor Harry Kane. De aanvaller van Aston Villa schoot in de laatste minuut vanuit een moeilijke hoek de bal achter doelman Bart Verbruggen (2-1).

Hecht team

Zondag in de finale tegen Spanje hoopt Watkins wederom een rol te spelen. Hij merkt dat Engeland langzaam in het toernooi is gegroeid. "Het is duidelijk dat we in de groepsfase niet ons beste voetbal speelden. Je hoeft geen genie te zijn om dat te constateren."

"Het belangrijkste is dat we geen wedstrijden hebben verloren", ging hij verder. "Naarmate het toernooi vorderde, speelden we steeds beter. We zijn een hecht team. Tegen Spanje wordt het een spannende strijd. Ik kan niet wachten. Hopelijk klaren we de klus."

De finale van het EK voetbal wordt zondag in Berlijn gespeeld en begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

1 minuut geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

1 uur geleden
ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

20 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

20 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

23 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

1 dag geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 dag geleden