Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

BLANKENHAIN (ANP) - De Engelse spits Ollie Watkins heeft op het EK voetbal als invaller indruk gemaakt door in de halve finale tegen het Nederlands elftal vlak voor tijd de winnende goal te maken. De 28-jarige Watkins is ondanks weinig speeltijd op het EK altijd in zichzelf blijven geloven.

"Het was een ongelooflijk gevoel om eerlijk te zijn", vertelde Watkins vrijdag aan verslaggevers over zijn late treffer tegen Oranje. "Ik wist toen ik het veld in kwam dat ik ging scoren. Ik heb heel hard gewerkt om op dat punt te komen, dus het was een geweldig gevoel, maar ik ben niet verrast."

Eerder in het toernooi kwam Watkins alleen in de groepsfase tegen Denemarken als invaller het veld in. Tegen Oranje viel hij na 81 minuten in voor Harry Kane. De aanvaller van Aston Villa schoot in de laatste minuut vanuit een moeilijke hoek de bal achter doelman Bart Verbruggen (2-1).

Hecht team

Zondag in de finale tegen Spanje hoopt Watkins wederom een rol te spelen. Hij merkt dat Engeland langzaam in het toernooi is gegroeid. "Het is duidelijk dat we in de groepsfase niet ons beste voetbal speelden. Je hoeft geen genie te zijn om dat te constateren."

"Het belangrijkste is dat we geen wedstrijden hebben verloren", ging hij verder. "Naarmate het toernooi vorderde, speelden we steeds beter. We zijn een hecht team. Tegen Spanje wordt het een spannende strijd. Ik kan niet wachten. Hopelijk klaren we de klus."

De finale van het EK voetbal wordt zondag in Berlijn gespeeld en begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

4 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

6 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

6 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

16 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden