Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen
BLANKENHAIN (ANP) - De Engelse spits Ollie Watkins heeft op het EK voetbal als invaller indruk gemaakt door in de halve finale tegen het Nederlands elftal vlak voor tijd de winnende goal te maken. De 28-jarige Watkins is ondanks weinig speeltijd op het EK altijd in zichzelf blijven geloven.
"Het was een ongelooflijk gevoel om eerlijk te zijn", vertelde Watkins vrijdag aan verslaggevers over zijn late treffer tegen Oranje. "Ik wist toen ik het veld in kwam dat ik ging scoren. Ik heb heel hard gewerkt om op dat punt te komen, dus het was een geweldig gevoel, maar ik ben niet verrast."
Eerder in het toernooi kwam Watkins alleen in de groepsfase tegen Denemarken als invaller het veld in. Tegen Oranje viel hij na 81 minuten in voor Harry Kane. De aanvaller van Aston Villa schoot in de laatste minuut vanuit een moeilijke hoek de bal achter doelman Bart Verbruggen (2-1).
Hecht team
Zondag in de finale tegen Spanje hoopt Watkins wederom een rol te spelen. Hij merkt dat Engeland langzaam in het toernooi is gegroeid. "Het is duidelijk dat we in de groepsfase niet ons beste voetbal speelden. Je hoeft geen genie te zijn om dat te constateren."
"Het belangrijkste is dat we geen wedstrijden hebben verloren", ging hij verder. "Naarmate het toernooi vorderde, speelden we steeds beter. We zijn een hecht team. Tegen Spanje wordt het een spannende strijd. Ik kan niet wachten. Hopelijk klaren we de klus."
De finale van het EK voetbal wordt zondag in Berlijn gespeeld en begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
1 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf geeft woensdag zijn eerste training bij Corinthians, de Braziliaanse voetbalclub die de oud-international van Oranje heeft aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Hij geeft die dag ook zijn eerste persconferentie, meldt de club uit São Paulo.
14 uur geledenCOVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.
1 dag geleden