Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen
BLANKENHAIN (ANP) - De Engelse spits Ollie Watkins heeft op het EK voetbal als invaller indruk gemaakt door in de halve finale tegen het Nederlands elftal vlak voor tijd de winnende goal te maken. De 28-jarige Watkins is ondanks weinig speeltijd op het EK altijd in zichzelf blijven geloven.
"Het was een ongelooflijk gevoel om eerlijk te zijn", vertelde Watkins vrijdag aan verslaggevers over zijn late treffer tegen Oranje. "Ik wist toen ik het veld in kwam dat ik ging scoren. Ik heb heel hard gewerkt om op dat punt te komen, dus het was een geweldig gevoel, maar ik ben niet verrast."
Eerder in het toernooi kwam Watkins alleen in de groepsfase tegen Denemarken als invaller het veld in. Tegen Oranje viel hij na 81 minuten in voor Harry Kane. De aanvaller van Aston Villa schoot in de laatste minuut vanuit een moeilijke hoek de bal achter doelman Bart Verbruggen (2-1).
Hecht team
Zondag in de finale tegen Spanje hoopt Watkins wederom een rol te spelen. Hij merkt dat Engeland langzaam in het toernooi is gegroeid. "Het is duidelijk dat we in de groepsfase niet ons beste voetbal speelden. Je hoeft geen genie te zijn om dat te constateren."
"Het belangrijkste is dat we geen wedstrijden hebben verloren", ging hij verder. "Naarmate het toernooi vorderde, speelden we steeds beter. We zijn een hecht team. Tegen Spanje wordt het een spannende strijd. Ik kan niet wachten. Hopelijk klaren we de klus."
De finale van het EK voetbal wordt zondag in Berlijn gespeeld en begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Voetbalclub Go Ahead Eagles, de KNVB en de politie hebben niets waargenomen van eventuele spreekkoren over scheidsrechter Rob Dieperink bij het oefenduel afgelopen zaterdag tussen de club uit Deventer en Apollon Limassol uit Cyprus. Dat bevestigt een woordvoerder van Go Ahead aan het ANP, na berichtgeving door De Telegraaf. De arbiter overleed in de periode nadat hij het duel in Terwolde had gefloten. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
43 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft een verlenging van zijn periode als bondscoach van Curaçao nog niet uit zijn hoofd gezet. De 78-jarige trainer leek op het WK voetbal zijn laatste wedstrijd te hebben gecoacht, maar houdt nu de mogelijkheid van een langer verblijf open. "Ik zeg niet bij voorbaat nee," zei Advocaat woensdag.
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - De Belgische verdediger Thomas Meunier verruilt het Franse Lille voor Sunderland. De 34-jarige international was transfervrij en heeft een contract getekend voor twee jaar, meldt de nummer zeven van afgelopen seizoen in de Premier League.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De Franse voetbalster Kadidiatou Diani heeft de overstap gemaakt van OL Lyonnes naar London City Lionesses. Dat maakte haar nieuwe Engelse club woensdag bekend. De 31-jarige aanvalster van het Franse nationale elftal heeft voor drie jaar getekend bij de Engelse professionele vrouwenvoetbalclub die uitkomt in de Women's Super League (WSL).
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De rust tijdens de finale van het WK voetbal zondag zal mogelijk langer duren dan de gebruikelijke 15 minuten door de halftime-show. Dat melden verschillende media, waaronder de BBC en The New York Times op basis van bronnen binnen wereldvoetbalbond FIFA. Het is onduidelijk hoelang de show precies zal duren.
6 uur geledenATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni maakt zich geen zorgen om vermoeidheid van zijn ploeg in de halve finale op het WK voetbal. Dat zei de 48-jarige trainer in aanloop naar de halve eindstrijd tegen Engeland in het Atlanta Stadium.
7 uur geledenATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.
14 uur geleden