Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

Engelse spits Watkins hoopt ook in EK-finale op te vallen

BLANKENHAIN (ANP) - De Engelse spits Ollie Watkins heeft op het EK voetbal als invaller indruk gemaakt door in de halve finale tegen het Nederlands elftal vlak voor tijd de winnende goal te maken. De 28-jarige Watkins is ondanks weinig speeltijd op het EK altijd in zichzelf blijven geloven.

"Het was een ongelooflijk gevoel om eerlijk te zijn", vertelde Watkins vrijdag aan verslaggevers over zijn late treffer tegen Oranje. "Ik wist toen ik het veld in kwam dat ik ging scoren. Ik heb heel hard gewerkt om op dat punt te komen, dus het was een geweldig gevoel, maar ik ben niet verrast."

Eerder in het toernooi kwam Watkins alleen in de groepsfase tegen Denemarken als invaller het veld in. Tegen Oranje viel hij na 81 minuten in voor Harry Kane. De aanvaller van Aston Villa schoot in de laatste minuut vanuit een moeilijke hoek de bal achter doelman Bart Verbruggen (2-1).

Hecht team

Zondag in de finale tegen Spanje hoopt Watkins wederom een rol te spelen. Hij merkt dat Engeland langzaam in het toernooi is gegroeid. "Het is duidelijk dat we in de groepsfase niet ons beste voetbal speelden. Je hoeft geen genie te zijn om dat te constateren."

"Het belangrijkste is dat we geen wedstrijden hebben verloren", ging hij verder. "Naarmate het toernooi vorderde, speelden we steeds beter. We zijn een hecht team. Tegen Spanje wordt het een spannende strijd. Ik kan niet wachten. Hopelijk klaren we de klus."

De finale van het EK voetbal wordt zondag in Berlijn gespeeld en begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

26 minuten geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

7 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

19 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

22 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

23 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

23 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

1 dag geleden