Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse speler Stones: we hebben veel aan de coach te danken

Engelse speler Stones: we hebben veel aan de coach te danken

LONDEN (ANP) - Dat Engeland in de finale van het Europees kampioenschap voetbal staat, is volgens verdediger John Stones voor een groot deel te danken aan bondscoach Gareth Southgate. "Hij heeft van ons elftal een ongelooflijk uitgebalanceerd team gemaakt. Een van zijn grootste kwaliteiten is dat hij onder druk rustig blijft", aldus Stones. "Dat heeft een positieve uitwerking op ons."

Tegenstander Italië is echter nauwelijks te verslaan. Stones: "Defensief zijn ze goed georganiseerd en stabiel, voorin zijn ze gevaarlijk. Daarom staan ze ook in de finale. Beide teams verdienen het zondag op Wembley te staan. Ik hoop dat wij nu de beslissende stap kunnen zetten."

Engeland heeft het thuisvoordeel. "Dat er op Wembley gespeeld wordt, maakt het voor ons nog specialer", vervolgt Stones. "Hiervan konden we alleen maar dromen. We zijn tijdens het toernooi gegroeid, ik zag ons alleen maar beter worden. We hebben onszelf niet te veel onder druk gezet. Zo bereiden we ons ook op de finale voor, we laten ons niet gek maken. Het is een droomfinale, natuurlijk, maar het is nu ook weer niet dat ik er 's nachts wakker van lig."

Meer uit Voetbal

Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

2 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

4 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

4 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

4 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

22 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

22 uur geleden