Engelse media: trainer Slot topkandidaat voor Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot is de belangrijkste kandidaat om Jürgen Klopp bij Liverpool op te volgen. Dat melden Engelse media als Sky Sports, The Guardian, The Times, The Athletic en The Telegraph.
Liverpool is op zoek naar een hoofdcoach omdat Jürgen Klopp heeft aangekondigd dat hij de club gaat verlaten. De Duitser heeft behoefte aan rust. Hij bracht Liverpool na zijn aanstelling terug naar de top. De 45-jarige Slot werd afgelopen seizoen kampioen met Feyenoord en won afgelopen zondag de KNVB-beker met de club uit Rotterdam.
Lang leek Xabi Alonso de voornaamste kandidaat voor Liverpool, maar de Spanjaard heeft inmiddels bijgetekend bij Bayer Leverkusen. Roberto De Zerbi, trainer van Brighton & Hove Albion, zou ook de belangstelling van Liverpool hebben getrokken. Maar volgens veel Engelse media is Slot inmiddels de eerste keus voor de leiding van de huidige nummer 2 van de Premier League.
Verblijf Feyenoord
Slot verkoos vorig jaar een langer verblijf bij Feyenoord boven een lucratief contract bij Tottenham Hotspur en verlengde zijn contract bij de Rotterdamse club tot medio 2026. Hij wilde zondag na de bekerfinale tegen NEC niet uitgebreid ingaan op een mogelijk vertrek naar Liverpool, de club waar Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch voetballen.
"Ik heb vorig jaar de keuze gemaakt om zelf een club af te zeggen in de Premier League", zei Slot. "Ik heb eerder wel al gezegd dat mocht er een club komen die ik heel interessant vind, dan luister ik daar naar. Als er geen club komt blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."
Ook algemeen directeur Dennis te Kloese snapt dat Slot goed in de markt ligt na zijn knappe prestaties met Feyenoord. "Hij heeft zich ook goed ontwikkeld en Feyenoord echt een gezicht gegeven", zei hij maandag tijdens de huldiging voor winst van de KNVB-beker. "Maar we hebben onlangs zijn contract verlengd en laten hem natuurlijk niet zomaar gaan."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
8 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
19 uur geleden