Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media: trainer Slot topkandidaat voor Liverpool

Engelse media: trainer Slot topkandidaat voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot is de belangrijkste kandidaat om Jürgen Klopp bij Liverpool op te volgen. Dat melden Engelse media als Sky Sports, The Guardian, The Times, The Athletic en The Telegraph.

Liverpool is op zoek naar een hoofdcoach omdat Jürgen Klopp heeft aangekondigd dat hij de club gaat verlaten. De Duitser heeft behoefte aan rust. Hij bracht Liverpool na zijn aanstelling terug naar de top. De 45-jarige Slot werd afgelopen seizoen kampioen met Feyenoord en won afgelopen zondag de KNVB-beker met de club uit Rotterdam.

Lang leek Xabi Alonso de voornaamste kandidaat voor Liverpool, maar de Spanjaard heeft inmiddels bijgetekend bij Bayer Leverkusen. Roberto De Zerbi, trainer van Brighton & Hove Albion, zou ook de belangstelling van Liverpool hebben getrokken. Maar volgens veel Engelse media is Slot inmiddels de eerste keus voor de leiding van de huidige nummer 2 van de Premier League.

Verblijf Feyenoord

Slot verkoos vorig jaar een langer verblijf bij Feyenoord boven een lucratief contract bij Tottenham Hotspur en verlengde zijn contract bij de Rotterdamse club tot medio 2026. Hij wilde zondag na de bekerfinale tegen NEC niet uitgebreid ingaan op een mogelijk vertrek naar Liverpool, de club waar Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch voetballen.

"Ik heb vorig jaar de keuze gemaakt om zelf een club af te zeggen in de Premier League", zei Slot. "Ik heb eerder wel al gezegd dat mocht er een club komen die ik heel interessant vind, dan luister ik daar naar. Als er geen club komt blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."

Ook algemeen directeur Dennis te Kloese snapt dat Slot goed in de markt ligt na zijn knappe prestaties met Feyenoord. "Hij heeft zich ook goed ontwikkeld en Feyenoord echt een gezicht gegeven", zei hij maandag tijdens de huldiging voor winst van de KNVB-beker. "Maar we hebben onlangs zijn contract verlengd en laten hem natuurlijk niet zomaar gaan."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

11 minuten geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

14 minuten geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

30 minuten geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

59 minuten geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

4 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

4 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

4 uur geleden