Engelse media: Pochettino wordt nieuwe trainer van Chelsea
LONDEN (ANP) - Chelsea staat volgens Engelse media op het punt om Mauricio Pochettino vast te leggen als nieuwe trainer. De 51-jarige Argentijn werkte eerder al in de Premier League bij Southampton en Tottenham Hotspur. Vorig jaar moest Pochettino vertrekken bij Paris Saint-Germain, ondanks het veroveren van de Franse titel.
Chelsea beleeft een bijzonder teleurstellend seizoen. Hoewel de Londense club van de nieuwe Amerikaanse eigenaar Todd Boehly voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers aantrok, is Chelsea niet meer dan een middenmoter in de Engelse competitie. De 'Blues' staan op de elfde plaats en spelen volgend seizoen geen Europees voetbal.
Chelsea ontsloeg dit seizoen al twee trainers. In september moest Thomas Tuchel vertrekken. Zijn opvolger Graham Potter werd na ruim een half jaar ook ontslagen. Frank Lampard maakt het seizoen als interim-trainer af. Onder zijn leiding won Chelsea in acht wedstrijden pas één keer en werd het in de kwartfinales van de Champions League uitgeschakeld door Real Madrid.
Onder anderen Luis Enrique en de recent bij Bayern München ontslagen Julian Nagelsmann waren in beeld als nieuwe trainer van Chelsea, maar volgens Engelse media - waaronder The Guardian - is de keuze gevallen op Pochettino. De Argentijn werd ook genoemd bij zijn oude club Tottenham Hotspur. Feyenoord-trainer Arne Slot is eveneens in beeld bij de Spurs.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
44 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geleden