Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media: Pochettino wordt nieuwe trainer van Chelsea

Engelse media: Pochettino wordt nieuwe trainer van Chelsea

LONDEN (ANP) - Chelsea staat volgens Engelse media op het punt om Mauricio Pochettino vast te leggen als nieuwe trainer. De 51-jarige Argentijn werkte eerder al in de Premier League bij Southampton en Tottenham Hotspur. Vorig jaar moest Pochettino vertrekken bij Paris Saint-Germain, ondanks het veroveren van de Franse titel.

Chelsea beleeft een bijzonder teleurstellend seizoen. Hoewel de Londense club van de nieuwe Amerikaanse eigenaar Todd Boehly voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers aantrok, is Chelsea niet meer dan een middenmoter in de Engelse competitie. De 'Blues' staan op de elfde plaats en spelen volgend seizoen geen Europees voetbal.

Chelsea ontsloeg dit seizoen al twee trainers. In september moest Thomas Tuchel vertrekken. Zijn opvolger Graham Potter werd na ruim een half jaar ook ontslagen. Frank Lampard maakt het seizoen als interim-trainer af. Onder zijn leiding won Chelsea in acht wedstrijden pas één keer en werd het in de kwartfinales van de Champions League uitgeschakeld door Real Madrid.

Onder anderen Luis Enrique en de recent bij Bayern München ontslagen Julian Nagelsmann waren in beeld als nieuwe trainer van Chelsea, maar volgens Engelse media - waaronder The Guardian - is de keuze gevallen op Pochettino. De Argentijn werd ook genoemd bij zijn oude club Tottenham Hotspur. Feyenoord-trainer Arne Slot is eveneens in beeld bij de Spurs.

Meer uit Voetbal

Ajax-doelman Pasveer dicht bij terugkeer naar Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."

4 uur geleden
Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

17 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

23 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

1 dag geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

1 dag geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

1 dag geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

1 dag geleden