Engelse media: Oranje-international Weghorst naar Burnley
BURNLEY (ANP) - Wout Weghorst staat volgens Engelse media op het punt om over te stappen naar Burnley. De 29-jarige spits uit Borne, die zondag de medische keuring zou ondergaan, moet bij Burnley de naar Newcastle United vertrokken Chris Wood opvolgen. Weghorst speelt sinds 2018 in de Duitse Bundesliga voor VfL Wolfsburg.
De twaalfvoudig international van Oranje (twee doelpunten) ligt nog tot medio 2023 vast bij de club die bezig is aan een tegenvallend seizoen. Wolfsburg staat net boven de degradatiezone, op de vijftiende plaats.
De teller van Weghorst staat dit seizoen op zes doelpunten in de Bundesliga. In de afgelopen drie jaar maakte hij in totaal 53 doelpunten in de Duitse competitie. Weghorst kwam eerder uit voor FC Emmen, Heracles Almelo en AZ. De spits heeft al vaak uitgesproken dat hij graag nog eens in de Premier League wil voetballen. Burnley staat daarin onderaan met 12 punten uit achttien wedstrijden. Vanwege coronaperikelen moet de ploeg van trainer Sean Dyche nog de nodige wedstrijden inhalen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
7 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
15 uur geleden