Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media: Oranje-international Weghorst naar Burnley

Engelse media: Oranje-international Weghorst naar Burnley

BURNLEY (ANP) - Wout Weghorst staat volgens Engelse media op het punt om over te stappen naar Burnley. De 29-jarige spits uit Borne, die zondag de medische keuring zou ondergaan, moet bij Burnley de naar Newcastle United vertrokken Chris Wood opvolgen. Weghorst speelt sinds 2018 in de Duitse Bundesliga voor VfL Wolfsburg.

De twaalfvoudig international van Oranje (twee doelpunten) ligt nog tot medio 2023 vast bij de club die bezig is aan een tegenvallend seizoen. Wolfsburg staat net boven de degradatiezone, op de vijftiende plaats.

De teller van Weghorst staat dit seizoen op zes doelpunten in de Bundesliga. In de afgelopen drie jaar maakte hij in totaal 53 doelpunten in de Duitse competitie. Weghorst kwam eerder uit voor FC Emmen, Heracles Almelo en AZ. De spits heeft al vaak uitgesproken dat hij graag nog eens in de Premier League wil voetballen. Burnley staat daarin onderaan met 12 punten uit achttien wedstrijden. Vanwege coronaperikelen moet de ploeg van trainer Sean Dyche nog de nodige wedstrijden inhalen.

Meer uit Voetbal

Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

44 minuten geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

8 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

17 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

20 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

20 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

21 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

21 uur geleden