Engelse media: Oranje-international Weghorst naar Burnley
BURNLEY (ANP) - Wout Weghorst staat volgens Engelse media op het punt om over te stappen naar Burnley. De 29-jarige spits uit Borne, die zondag de medische keuring zou ondergaan, moet bij Burnley de naar Newcastle United vertrokken Chris Wood opvolgen. Weghorst speelt sinds 2018 in de Duitse Bundesliga voor VfL Wolfsburg.
De twaalfvoudig international van Oranje (twee doelpunten) ligt nog tot medio 2023 vast bij de club die bezig is aan een tegenvallend seizoen. Wolfsburg staat net boven de degradatiezone, op de vijftiende plaats.
De teller van Weghorst staat dit seizoen op zes doelpunten in de Bundesliga. In de afgelopen drie jaar maakte hij in totaal 53 doelpunten in de Duitse competitie. Weghorst kwam eerder uit voor FC Emmen, Heracles Almelo en AZ. De spits heeft al vaak uitgesproken dat hij graag nog eens in de Premier League wil voetballen. Burnley staat daarin onderaan met 12 punten uit achttien wedstrijden. Vanwege coronaperikelen moet de ploeg van trainer Sean Dyche nog de nodige wedstrijden inhalen.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
7 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
1 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
19 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
21 uur geleden