Engelse media: Oranje-international Weghorst naar Burnley
BURNLEY (ANP) - Wout Weghorst staat volgens Engelse media op het punt om over te stappen naar Burnley. De 29-jarige spits uit Borne, die zondag de medische keuring zou ondergaan, moet bij Burnley de naar Newcastle United vertrokken Chris Wood opvolgen. Weghorst speelt sinds 2018 in de Duitse Bundesliga voor VfL Wolfsburg.
De twaalfvoudig international van Oranje (twee doelpunten) ligt nog tot medio 2023 vast bij de club die bezig is aan een tegenvallend seizoen. Wolfsburg staat net boven de degradatiezone, op de vijftiende plaats.
De teller van Weghorst staat dit seizoen op zes doelpunten in de Bundesliga. In de afgelopen drie jaar maakte hij in totaal 53 doelpunten in de Duitse competitie. Weghorst kwam eerder uit voor FC Emmen, Heracles Almelo en AZ. De spits heeft al vaak uitgesproken dat hij graag nog eens in de Premier League wil voetballen. Burnley staat daarin onderaan met 12 punten uit achttien wedstrijden. Vanwege coronaperikelen moet de ploeg van trainer Sean Dyche nog de nodige wedstrijden inhalen.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
20 minuten geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
23 minuten geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
8 uur geleden