Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft met de leiding van Manchester United gesproken. Dat melden verschillende media in Engeland, waaronder de BBC.

Ook de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano weet van het gesprek af. Hij meldt dat de leiding van Manchester United vindt dat Ten Hag de Engelse taal voldoende beheerst. De beslissing over wie de nieuwe trainer moet worden van United zou nog van vele factoren afhankelijk zijn.

Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer vorig jaar november. Ralf Rangnick is aangesteld als interim-trainer tot aan het einde van het seizoen. Ten Hag wordt al maanden in verband gebracht met de Engelse topclub, net als de Argentijn Mauricio Pochettino en de Spanjaard Julen Lopetegui.

Ajax

Pochettino moet vrezen voor zijn baan als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain na de uitschakeling in de Champions League door Real Madrid. Lopetegui staat met Sevilla op de tweede plaats in La Liga.

Ten Hag debuteerde op 21 januari 2018 als hoofdtrainer van Ajax. Zijn verbintenis loopt aan het einde van het volgende seizoen af. De Tukker wilde afgelopen vrijdag niet reageren op berichten in de Engelse media dat hij een voorname kandidaat zou zijn om bij United aan de slag te gaan. Ook wilde hij niet bevestigen dat hij zijn contract bij Ajax gaat uitdienen.

"Ik ben nu met Ajax bezig", zei Ten Hag vrijdag tijdens een persconferentie voor het thuisduel met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op. Als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst."

Meer uit Voetbal

Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

5 uur geleden
Aanvaller Isak sluit aan bij training Liverpool na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kan donderdag spits Alexander Isak weer verwelkomen op het trainingsveld. De Zweedse international sluit voor de eerste keer aan bij de groepstraining na een kuitbeenbreuk. De dure zomeraankoop liep de blessure in december op bij een tackle van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven.

9 uur geleden
KNVB: clubs en spelers verantwoordelijk bij paspoortenkwestie

ZEIST (ANP) - De KNVB begrijpt dat er bij clubs in het betaald voetbal zorgen bestaan over spelers die mogelijk niet meer over de Nederlandse nationaliteit beschikken omdat ze voor een ander land hebben gekozen, maar wijst naar de bestuurders en de voetballers. "Wij begrijpen dat dit impact heeft op clubs en spelers", zegt een woordvoerder van de voetbalbond in antwoord op vragen van het ANP. "Spelers zijn zelf verantwoordelijk om een wijziging in hun nationaliteit te melden bij de bevoegde instanties, en clubs zijn verantwoordelijk om spelers op te stellen waarvan zij hebben vastgesteld dat zij speelgerechtigd zijn."

9 uur geleden
Duel FC Den Bosch uitgesteld door voedselvergiftiging selectie

DEN BOSCH (ANP) - De selectie van FC Den Bosch is getroffen door een voedselvergiftiging. De Brabanders hebben te weinig spelers die fit genoeg zijn om te kunnen voetballen. Om die reden is het duel in de eerste divisie van komende vrijdag tegen Jong FC Utrecht uitgesteld. De KNVB heeft al een nieuwe datum vastgesteld; de wedstrijd wordt ingehaald op maandag 20 april.

10 uur geleden
Chelsea lijdt grootste verlies ooit in Engels voetbal

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft vorig seizoen een verlies geleden van 262,4 miljoen Engelse pond, omgerekend 300 miljoen euro; een record in de geschiedenis van het Engelse profvoetbal. Nooit eerder rapporteerde een club een dergelijk groot verlies. Het bedrag overtrof de 194,9 miljoen pond (223 miljoen euro) die Manchester City in het seizoen 2010/11 als verlies noteerde.

12 uur geleden
Italiaanse sportminister wil ontslag bondsvoorzitter om gemist WK

DEN HAAG (ANP/AFP/BELGA) - De Italiaanse sportminister Andrea Abodi vindt dat de voorzitter van de nationale voetbalbond (FIGC) moet aftreden. Dat zei Abodi woensdag, nadat de nationale ploeg zich voor de derde keer op rij niet heeft gekwalificeerd voor het WK voetbal. Na strafschoppen verloren de Italianen dinsdag de finale van de play-off van Bosnië en Herzegovina.

13 uur geleden
Surinaams international Vente niet in actie voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente (26) speelt voorlopig niet voor sc Heerenveen omdat niet duidelijk is of de aanvaller van de club over de Nederlandse nationaliteit beschikt. Dat heeft de club uit de Eredivisie naar aanleiding van berichtgeving van de Leeuwarder Courant bevestigd aan het ANP. Vente speelt als Surinamer voor het nationale elftal van dat land.

13 uur geleden