Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft met de leiding van Manchester United gesproken. Dat melden verschillende media in Engeland, waaronder de BBC.

Ook de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano weet van het gesprek af. Hij meldt dat de leiding van Manchester United vindt dat Ten Hag de Engelse taal voldoende beheerst. De beslissing over wie de nieuwe trainer moet worden van United zou nog van vele factoren afhankelijk zijn.

Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer vorig jaar november. Ralf Rangnick is aangesteld als interim-trainer tot aan het einde van het seizoen. Ten Hag wordt al maanden in verband gebracht met de Engelse topclub, net als de Argentijn Mauricio Pochettino en de Spanjaard Julen Lopetegui.

Ajax

Pochettino moet vrezen voor zijn baan als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain na de uitschakeling in de Champions League door Real Madrid. Lopetegui staat met Sevilla op de tweede plaats in La Liga.

Ten Hag debuteerde op 21 januari 2018 als hoofdtrainer van Ajax. Zijn verbintenis loopt aan het einde van het volgende seizoen af. De Tukker wilde afgelopen vrijdag niet reageren op berichten in de Engelse media dat hij een voorname kandidaat zou zijn om bij United aan de slag te gaan. Ook wilde hij niet bevestigen dat hij zijn contract bij Ajax gaat uitdienen.

"Ik ben nu met Ajax bezig", zei Ten Hag vrijdag tijdens een persconferentie voor het thuisduel met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op. Als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst."

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

7 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

8 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

9 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

9 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

12 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

13 uur geleden