Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft met de leiding van Manchester United gesproken. Dat melden verschillende media in Engeland, waaronder de BBC.

Ook de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano weet van het gesprek af. Hij meldt dat de leiding van Manchester United vindt dat Ten Hag de Engelse taal voldoende beheerst. De beslissing over wie de nieuwe trainer moet worden van United zou nog van vele factoren afhankelijk zijn.

Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer vorig jaar november. Ralf Rangnick is aangesteld als interim-trainer tot aan het einde van het seizoen. Ten Hag wordt al maanden in verband gebracht met de Engelse topclub, net als de Argentijn Mauricio Pochettino en de Spanjaard Julen Lopetegui.

Ajax

Pochettino moet vrezen voor zijn baan als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain na de uitschakeling in de Champions League door Real Madrid. Lopetegui staat met Sevilla op de tweede plaats in La Liga.

Ten Hag debuteerde op 21 januari 2018 als hoofdtrainer van Ajax. Zijn verbintenis loopt aan het einde van het volgende seizoen af. De Tukker wilde afgelopen vrijdag niet reageren op berichten in de Engelse media dat hij een voorname kandidaat zou zijn om bij United aan de slag te gaan. Ook wilde hij niet bevestigen dat hij zijn contract bij Ajax gaat uitdienen.

"Ik ben nu met Ajax bezig", zei Ten Hag vrijdag tijdens een persconferentie voor het thuisduel met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op. Als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst."

Meer uit Voetbal

KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

5 minuten geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

21 minuten geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

4 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beƫindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

5 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

5 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentiniƫ en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

6 uur geleden