Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft met de leiding van Manchester United gesproken. Dat melden verschillende media in Engeland, waaronder de BBC.

Ook de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano weet van het gesprek af. Hij meldt dat de leiding van Manchester United vindt dat Ten Hag de Engelse taal voldoende beheerst. De beslissing over wie de nieuwe trainer moet worden van United zou nog van vele factoren afhankelijk zijn.

Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer vorig jaar november. Ralf Rangnick is aangesteld als interim-trainer tot aan het einde van het seizoen. Ten Hag wordt al maanden in verband gebracht met de Engelse topclub, net als de Argentijn Mauricio Pochettino en de Spanjaard Julen Lopetegui.

Ajax

Pochettino moet vrezen voor zijn baan als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain na de uitschakeling in de Champions League door Real Madrid. Lopetegui staat met Sevilla op de tweede plaats in La Liga.

Ten Hag debuteerde op 21 januari 2018 als hoofdtrainer van Ajax. Zijn verbintenis loopt aan het einde van het volgende seizoen af. De Tukker wilde afgelopen vrijdag niet reageren op berichten in de Engelse media dat hij een voorname kandidaat zou zijn om bij United aan de slag te gaan. Ook wilde hij niet bevestigen dat hij zijn contract bij Ajax gaat uitdienen.

"Ik ben nu met Ajax bezig", zei Ten Hag vrijdag tijdens een persconferentie voor het thuisduel met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op. Als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst."

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

11 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

12 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

12 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

12 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

13 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

14 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

15 uur geleden