
Engelse media melden eerste gesprek Ten Hag met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft met de leiding van Manchester United gesproken. Dat melden verschillende media in Engeland, waaronder de BBC.
Ook de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano weet van het gesprek af. Hij meldt dat de leiding van Manchester United vindt dat Ten Hag de Engelse taal voldoende beheerst. De beslissing over wie de nieuwe trainer moet worden van United zou nog van vele factoren afhankelijk zijn.
Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer sinds het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer vorig jaar november. Ralf Rangnick is aangesteld als interim-trainer tot aan het einde van het seizoen. Ten Hag wordt al maanden in verband gebracht met de Engelse topclub, net als de Argentijn Mauricio Pochettino en de Spanjaard Julen Lopetegui.
Ajax
Pochettino moet vrezen voor zijn baan als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain na de uitschakeling in de Champions League door Real Madrid. Lopetegui staat met Sevilla op de tweede plaats in La Liga.
Ten Hag debuteerde op 21 januari 2018 als hoofdtrainer van Ajax. Zijn verbintenis loopt aan het einde van het volgende seizoen af. De Tukker wilde afgelopen vrijdag niet reageren op berichten in de Engelse media dat hij een voorname kandidaat zou zijn om bij United aan de slag te gaan. Ook wilde hij niet bevestigen dat hij zijn contract bij Ajax gaat uitdienen.
"Ik ben nu met Ajax bezig", zei Ten Hag vrijdag tijdens een persconferentie voor het thuisduel met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op. Als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis moet de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League vermoedelijk aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller ontbrak dinsdag op de laatste training voor het duel met de Italianen wegens fysieke klachten.
19 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid mist woensdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League Julián Álvarez. De Spaanse club meldt dat de Argentijnse aanvaller niet fit is nadat hij zaterdag in het competitieduel met Villarreal (2-0) halverwege was uitgevallen.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Feyenoord hoeft aanvaller Anis Hadj Moussa maar één duel te missen naar aanleiding van zijn rode kaart van zaterdag in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0). Feyenoord en Hadj Moussa gingen niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die pleitte voor een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
16 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
17 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geleden