Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse koploper Arsenal wil ploeg verder versterken in januari

Engelse koploper Arsenal wil ploeg verder versterken in januari

LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta heeft zijn zinnen gezet op versterkingen tijdens de transferperiode in januari. De coach van de Engelse koploper zag onder meer de Braziliaan Gabriel Jesus met een knieblessure wegvallen tijdens het WK in Qatar.

"We zijn van plan om het team te versterken", verklaarde Arteta in aanloop naar het duel met West Ham United van maandag. "We moeten het maximale uit elke transferperiode halen, maar het moeten wel de juiste spelers zijn."

Arteta noemde de blessure van Jesus een grote klap, al wilde hij nog niet zeggen hoe lang de aanvaller niet inzetbaar is. "Het is moeilijk om een tijdspanne te geven, ik geef liever geen data voor zijn herstelperiode."

Afwezigen tijdens competitiehervatting

Jesus viel tijdens het groepsduel van Brazilië met Kameroen uit, waarna hij een operatie aan zijn rechterknie moest ondergaan. Daarnaast mist Arsenal waarschijnlijk ook oud-Feyenoorder Reiss Nelson enkele weken met een hamstringprobleem.

Arsenal ging de WK-pauze in met een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Met de wedstrijd tegen West Ham hervat de koploper van de Premier League de competitie.

Meer uit Voetbal

Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

8 minuten geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

9 minuten geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

1 uur geleden
Topfunctionaris FIFA: WK gaat door, het is te groot

DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.

5 uur geleden
Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

10 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

15 uur geleden