Engelse koploper Arsenal wil ploeg verder versterken in januari
LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta heeft zijn zinnen gezet op versterkingen tijdens de transferperiode in januari. De coach van de Engelse koploper zag onder meer de Braziliaan Gabriel Jesus met een knieblessure wegvallen tijdens het WK in Qatar.
"We zijn van plan om het team te versterken", verklaarde Arteta in aanloop naar het duel met West Ham United van maandag. "We moeten het maximale uit elke transferperiode halen, maar het moeten wel de juiste spelers zijn."
Arteta noemde de blessure van Jesus een grote klap, al wilde hij nog niet zeggen hoe lang de aanvaller niet inzetbaar is. "Het is moeilijk om een tijdspanne te geven, ik geef liever geen data voor zijn herstelperiode."
Afwezigen tijdens competitiehervatting
Jesus viel tijdens het groepsduel van Brazilië met Kameroen uit, waarna hij een operatie aan zijn rechterknie moest ondergaan. Daarnaast mist Arsenal waarschijnlijk ook oud-Feyenoorder Reiss Nelson enkele weken met een hamstringprobleem.
Arsenal ging de WK-pauze in met een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Met de wedstrijd tegen West Ham hervat de koploper van de Premier League de competitie.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
11 uur geleden