Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse koploper Arsenal wil ploeg verder versterken in januari

Engelse koploper Arsenal wil ploeg verder versterken in januari

LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta heeft zijn zinnen gezet op versterkingen tijdens de transferperiode in januari. De coach van de Engelse koploper zag onder meer de Braziliaan Gabriel Jesus met een knieblessure wegvallen tijdens het WK in Qatar.

"We zijn van plan om het team te versterken", verklaarde Arteta in aanloop naar het duel met West Ham United van maandag. "We moeten het maximale uit elke transferperiode halen, maar het moeten wel de juiste spelers zijn."

Arteta noemde de blessure van Jesus een grote klap, al wilde hij nog niet zeggen hoe lang de aanvaller niet inzetbaar is. "Het is moeilijk om een tijdspanne te geven, ik geef liever geen data voor zijn herstelperiode."

Afwezigen tijdens competitiehervatting

Jesus viel tijdens het groepsduel van Brazilië met Kameroen uit, waarna hij een operatie aan zijn rechterknie moest ondergaan. Daarnaast mist Arsenal waarschijnlijk ook oud-Feyenoorder Reiss Nelson enkele weken met een hamstringprobleem.

Arsenal ging de WK-pauze in met een voorsprong van 5 punten op naaste belager Manchester City. Met de wedstrijd tegen West Ham hervat de koploper van de Premier League de competitie.

Meer uit Voetbal

Van Persie 'op één lijn' met leiding Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.

2 uur geleden
Van Persie denkt dat Timber in zomer transfervrij vertrekt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."

4 uur geleden
Trainer Van Persie ziet Steijn en Read terugkeren bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.

4 uur geleden
Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

5 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

7 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

8 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

8 uur geleden