Engelse en Turkse media: spits Weghorst gaat naar Besiktas
BURNLEY (ANP) - Wout Weghorst vervolgt zijn voetballoopbaan naar alle waarschijnlijkheid in Turkije. Engelse en Turkse media melden dat de 29-jarige Nederlandse aanvaller gaat spelen voor Besiktas.
Weghorst staat nu nog onder contract bij Burnley, dat vorige maand uit de Premier League degradeerde. Burnley wil Weghorst alleen verhuren, maar Besiktas wil ook onderhandelen over een koopoptie.
Bij Besiktas, de Turkse kampioen van 2021, is Valérien Ismaël trainer. Ismaël werkte eerder bij VfL Wolfsburg, de voormalige werkgever van Weghorst. Bij Wolfsburg maakte de oud-spits van Heracles Almelo en AZ 59 doelpunten in 118 competitiewedstrijden.
De Belg Vincent Kompany wordt genoemd als de nieuwe trainer van Burnley.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
4 minuten geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
17 uur geleden