Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse doelman Hart lonkt naar het buitenland

Engelse doelman Hart lonkt naar het buitenland

BURNLEY (ANP) - De Engelse doelman Joe Hart snakt naar een transfer naar het buitenland. De 33-jarige keeper, die 75 interlands speelde, kwam op 26 december 2018 voor het laatst in actie in de Premier League voor Burnley. Hart mocht daarna alleen nog in wat bekerduels onder de lat staan.

"De Premier League is goed voor me geweest, maar ik ben klaar om m'n vleugels uit te spreiden", zegt Hart in een interview in The Guardian. "Ik sta overal voor open. Ik denk dat ik voor veel clubs een goede 'vangst' zou zijn. Ik ben transfervrij, ik heb ervaring en ben hongerig. Ik snap dat ik niet gelijk naar Real Madrid zal gaan. Maar ik ben m'n kwaliteiten niet verloren."

Hart was jarenlang de nummer 1 onder de lat bij Manchester City, waarmee hij twee keer kampioen werd. Na de komst van trainer Pep Guardiola, in 2016, raakte hij echter z'n basisplaats kwijt. De keeper speelde op huurbasis voor de Italiaanse club Torino en bij West Ham United. In 2018 verhuisde Hart naar Burnley, waar hij nu Nick Pope voor zich moet dulden.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

9 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

9 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

10 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

12 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

13 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

14 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

16 uur geleden