Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse doelman Hart lonkt naar het buitenland

Engelse doelman Hart lonkt naar het buitenland

BURNLEY (ANP) - De Engelse doelman Joe Hart snakt naar een transfer naar het buitenland. De 33-jarige keeper, die 75 interlands speelde, kwam op 26 december 2018 voor het laatst in actie in de Premier League voor Burnley. Hart mocht daarna alleen nog in wat bekerduels onder de lat staan.

"De Premier League is goed voor me geweest, maar ik ben klaar om m'n vleugels uit te spreiden", zegt Hart in een interview in The Guardian. "Ik sta overal voor open. Ik denk dat ik voor veel clubs een goede 'vangst' zou zijn. Ik ben transfervrij, ik heb ervaring en ben hongerig. Ik snap dat ik niet gelijk naar Real Madrid zal gaan. Maar ik ben m'n kwaliteiten niet verloren."

Hart was jarenlang de nummer 1 onder de lat bij Manchester City, waarmee hij twee keer kampioen werd. Na de komst van trainer Pep Guardiola, in 2016, raakte hij echter z'n basisplaats kwijt. De keeper speelde op huurbasis voor de Italiaanse club Torino en bij West Ham United. In 2018 verhuisde Hart naar Burnley, waar hij nu Nick Pope voor zich moet dulden.

Meer uit Voetbal

Botman kan met treffer forse nederlaag Newcastle niet voorkomen

COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.

1 uur geleden
Fitte De Ligt met United naar uitduel met Atlético Madrid

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.

3 uur geleden
Trainer Bosz rekent op intense uitwedstrijd voor PSV in Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.

5 uur geleden
Weinig wijzigingen bij voetbalsters na grote zege in uitduel

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).

6 uur geleden
Arsenal-duo raakt geblesseerd bij uitloopsessie en mist CL-duel

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).

7 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Cambuur-aanvoerder Amofa

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.

8 uur geleden
FC Barcelona tegen Galatasaray nog zonder De Jong in selectie

ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.

13 uur geleden