Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse bondscoach Southgate na ruime zege niet helemaal tevreden

Engelse bondscoach Southgate na ruime zege niet helemaal tevreden

DOHA (ANP) - Engeland opende het wereldkampioenschap voetbal in Qatar met een ruime zege (6-2) op Iran, maar het stemde bondscoach Gareth Southgate niet geheel tevreden. "Ik ben niet blij met die twee doelpunten die we tegen kregen", zei de oud-international bij de BBC. "Maar verder hebben we het goed gedaan."

"De spelers waren er duidelijk klaar voor en voetbalden zoals we dat graag zien", vervolgde Southgate. "Ik ben daar heel blij mee, maar laten we vooral waken voor euforie. Het moet in de volgende wedstrijd tegen de Verenigde Staten nog beter. Maar we hebben veel goede spelers en dat hebben we vandaag ook laten zien. Aanvallend waren we heel dreigend en onze verdediging controleerde de wedstrijd een uur lang perfect. Het team stond er."

Bukayo Saka scoorde in zijn eerste optreden op een WK twee keer. "We hadden deze goede start nodig", zei de aanvaller van Arsenal. "Er werd veel gepraat en gespeculeerd over onze vorm, maar we hebben iedereen laten zien hoeveel kwaliteit we hebben en wat we kunnen. Ik ben heel blij en trots."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

2 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

3 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

3 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

5 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

5 uur geleden