Engelse bondscoach Southgate na ruime zege niet helemaal tevreden
DOHA (ANP) - Engeland opende het wereldkampioenschap voetbal in Qatar met een ruime zege (6-2) op Iran, maar het stemde bondscoach Gareth Southgate niet geheel tevreden. "Ik ben niet blij met die twee doelpunten die we tegen kregen", zei de oud-international bij de BBC. "Maar verder hebben we het goed gedaan."
"De spelers waren er duidelijk klaar voor en voetbalden zoals we dat graag zien", vervolgde Southgate. "Ik ben daar heel blij mee, maar laten we vooral waken voor euforie. Het moet in de volgende wedstrijd tegen de Verenigde Staten nog beter. Maar we hebben veel goede spelers en dat hebben we vandaag ook laten zien. Aanvallend waren we heel dreigend en onze verdediging controleerde de wedstrijd een uur lang perfect. Het team stond er."
Bukayo Saka scoorde in zijn eerste optreden op een WK twee keer. "We hadden deze goede start nodig", zei de aanvaller van Arsenal. "Er werd veel gepraat en gespeculeerd over onze vorm, maar we hebben iedereen laten zien hoeveel kwaliteit we hebben en wat we kunnen. Ik ben heel blij en trots."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
7 uur geleden