Engelse aanvoerder Kane: Sir Bobby Charlton was een legende
MAINZ (ANP) - Harry Kane, aanvoerder van de Engelse nationale voetbalploeg, heeft gereageerd op het overlijden van Sir Bobby Charlton. "Een treurige dag voor het Engelse voetbal. We zullen hem missen", zei Kane zaterdagavond na de competitiewedstrijd van zijn club Bayern München in en tegen Mainz.
Manchester United, de club waar Charlton het grootste deel van zijn loopbaan speelde, maakte zaterdag bekend dat het Engelse voetbalicoon op 86-jarige leeftijd was overleden. Hij maakte deel uit van de Engelse selectie die in 1966 de wereldtitel wist te winnen.
"Hij was een van de grootste Engelse spelers aller tijden, zo niet de grootste", zei Kane. "Een legende en een fantastisch persoon. Ik wens zijn familie en vrienden heel veel sterkte met het verlies."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
8 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
17 uur geleden