Engelse aanvoerder Kane scoorde en beleefde heerlijke avond
AL KHOR (ANP) - Aanvoerder Harry Kane van Engeland keek terug op een heerlijke avond na de overtuigende zege (3-0) op Senegal in de achtste finales van het WK. "We hebben een goede prestatie neergezet, 3-0 is een heel goede uitslag", zei de spits die zelf zijn eerste WK-doelpunt mocht bijschrijven. "Als doelpuntenmaker ben ik gelukkig."
De spits van Tottenham Hotspur zei na afloop dat wedstrijden in de knock-outfase nooit gemakkelijk zijn, ook al had Engeland in de tweede helft niet veel meer te duchten van Senegal. "We hebben laten zien dat we volwassen zijn. De mentaliteit was heel goed en we hebben onze kansen benut. Achterin waren we stabiel. We hebben nu drie keer op rij de nul gehouden."
De Engelse voetballers bereikten net als bij het WK van 2018 en het EK van 2021 de kwartfinales. Daarin wacht titelverdediger Frankrijk, waar eerder zondag collega-spits Kylian Mbappé indruk maakte met twee doelpunten tegen Polen. "Dat zijn echte kampioenen. Ik hoop dat het een mooie strijd wordt", keek Kane vooruit op de kraker.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
57 minuten geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
15 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
21 uur geleden