Engelse aanvoerder Kane scoorde en beleefde heerlijke avond
AL KHOR (ANP) - Aanvoerder Harry Kane van Engeland keek terug op een heerlijke avond na de overtuigende zege (3-0) op Senegal in de achtste finales van het WK. "We hebben een goede prestatie neergezet, 3-0 is een heel goede uitslag", zei de spits die zelf zijn eerste WK-doelpunt mocht bijschrijven. "Als doelpuntenmaker ben ik gelukkig."
De spits van Tottenham Hotspur zei na afloop dat wedstrijden in de knock-outfase nooit gemakkelijk zijn, ook al had Engeland in de tweede helft niet veel meer te duchten van Senegal. "We hebben laten zien dat we volwassen zijn. De mentaliteit was heel goed en we hebben onze kansen benut. Achterin waren we stabiel. We hebben nu drie keer op rij de nul gehouden."
De Engelse voetballers bereikten net als bij het WK van 2018 en het EK van 2021 de kwartfinales. Daarin wacht titelverdediger Frankrijk, waar eerder zondag collega-spits Kylian Mbappé indruk maakte met twee doelpunten tegen Polen. "Dat zijn echte kampioenen. Ik hoop dat het een mooie strijd wordt", keek Kane vooruit op de kraker.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.
3 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
21 uur geleden