Engelse aanvoerder Kane mist oefeninterland met Brazilië
LONDEN (ANP/AFP) - Aanvoerder Harry Kane van het Engels elftal mist de oefenwedstrijd met Brazilië van zaterdag. Het meespelen van de spits van Bayern München in de wedstrijd tegen België van dinsdag is "extreem twijfelachtig", maakte bondscoach Gareth Southgate bekend.
Kane liep afgelopen zaterdag een blessure aan zijn enkel op in de met 5-2 gewonnen wedstrijd van zijn Duitse club tegen Darmstadt. Er wordt geen risico met hem genomen in het duel met Brazilië.
Ajax-middenvelder Jordan Henderson en aanvaller Cole Palmer van Chelsea zijn eveneens niet inzetbaar tegen Brazilië. Beide spelers blijven net als Kane wel bij de Engelse selectie. Aanvaller Bukayo Saka van Arsenal verliet het trainingskamp van Engeland donderdag door een blessure.
"Ik zou zeggen dat Cole en 'Hendo' een grotere kans hebben om België te halen dan Harry. Hij is heel onzeker voor die wedstrijd", aldus bondscoach Gareth Southgate.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
2 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
3 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
11 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
11 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
23 uur geleden