Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse aanvoerder Kane mist oefeninterland met Brazilië

Engelse aanvoerder Kane mist oefeninterland met Brazilië

LONDEN (ANP/AFP) - Aanvoerder Harry Kane van het Engels elftal mist de oefenwedstrijd met Brazilië van zaterdag. Het meespelen van de spits van Bayern München in de wedstrijd tegen België van dinsdag is "extreem twijfelachtig", maakte bondscoach Gareth Southgate bekend.

Kane liep afgelopen zaterdag een blessure aan zijn enkel op in de met 5-2 gewonnen wedstrijd van zijn Duitse club tegen Darmstadt. Er wordt geen risico met hem genomen in het duel met Brazilië.

Ajax-middenvelder Jordan Henderson en aanvaller Cole Palmer van Chelsea zijn eveneens niet inzetbaar tegen Brazilië. Beide spelers blijven net als Kane wel bij de Engelse selectie. Aanvaller Bukayo Saka van Arsenal verliet het trainingskamp van Engeland donderdag door een blessure.

"Ik zou zeggen dat Cole en 'Hendo' een grotere kans hebben om België te halen dan Harry. Hij is heel onzeker voor die wedstrijd", aldus bondscoach Gareth Southgate.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

4 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

5 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

9 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

9 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

10 uur geleden