Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engelse aanvaller Welbeck naar Brighton & Hove

Engelse aanvaller Welbeck naar Brighton & Hove

BRIGHTON (ANP) - Danny Welbeck vervolgt zijn carrière in de Premier League bij Brighton & Hove Albion. De 29-jarige aanvaller is transfervrij overgekomen van Watford. De 42-voudig Engels international heeft voor één jaar getekend bij de club, waar ook onder anderen Joël Veltman en Davy Pröpper onder contract staan.

Welbeck speelde in het verleden ook voor Manchester United en Arsenal. Blessures hebben hem vaak teruggeworpen. Toch is coach Graham Potter blij met zijn aanwinst. "Hij heeft een onbetwiste staat van dienst, is snel en technisch zeer goed. Hij zal onze aanvalslinie versterken", aldus Potter. Welbeck speelde mede door zijn blessures sinds 2018 geen interland meer.

Meer uit Voetbal

AZ wint thuis met 2-0 van gepromoveerd ADO Den Haag

ALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.

9 minuten geleden
Ajax Vrouwen langs Rangers naar derde voorronde Champions League

GLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.

44 minuten geleden
Landskampioen PSV begint Eredivisie met gelijkspel tegen Fortuna

EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.

1 uur geleden
Voetbalsters PSV naar laatste voorronde Champions League

LUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles in eigen huis ruim langs gepromoveerd Willem II

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is het Eredivisieseizoen begonnen met een ruime thuiszege op het gepromoveerde Willem II. In de Adelaarshorst werd het 4-1 voor de club uit Deventer, die vorig jaar twaalfde werd in de Eredivisie.

2 uur geleden
NEC maakt valse start in Eredivisie en verliest van Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC is het tweede Eredivisieseizoen onder trainer Dick Schreuder met een nederlaag begonnen. In het eigen Goffertstadion verloren de Nijmegenaren verrassend met 1-2 van Telstar, dat al vroeg op voorsprong kwam.

4 uur geleden
Mosimane volgt Broos op als bondscoach voetballers Zuid-Afrika

JOHANNESBURG (ANP/Belga) - Pitso Mosimane is de nieuwe bondscoach van Zuid-Afrika. De 62-jarige Zuid-Afrikaan volgt Hugo Broos op, meldde de Zuid-Afrikaanse voetbalbond (SAFA) zaterdag.

6 uur geleden