Engeland verliest in Nations League van Hongarije
BOEDAPEST (ANP) - De Engelse voetballers hebben hun eerste wedstrijd in de Nations League van dit seizoen verloren. In Boedapest was Hongarije te sterk voor de formatie van bondscoach Gareth Southgate, 1-0. Dominik Szoboszlai zette de Hongaren in de 66e minuut op voorsprong. Hij deed dat door een strafschop te benutten.
Het was de eerste zege van Hongarije op Engeland in 60 jaar. De laatste overwinning dateerde van 1962, behaald op de WK in Chili.
Hoewel het duel eigenlijk zonder publiek moest worden gespeeld, vanwege racistisch gedrag van Hongaarse fans bij eerdere duels, waren er volgens eerste berichten toch ongeveer 30.000 toeschouwers. Kinderen hadden ondanks de straf van de UEFA wel toegang, ten dele onder begeleiding van een oudere. Toen de Engelse spelers vooraf door de knieën gingen om te protesteren tegen racisme, was boegeroep vanaf de tribunes hoorbaar.
Later zaterdag spelen Italië en Duitsland nog tegen elkaar in deze groep.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
1 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
8 uur geleden