Engeland terug in A-divisie Nations League na zege op Ieren
LONDEN (ANP) - Engeland is teruggekeerd op het hoogste niveau van de Nations League, de A-divisie. De Engelsen, afgezakt naar het tweede niveau van het landentoernooi, versloegen in de laatste groepswedstrijd Ierland met 5-0. Opmerkelijk was dat alle doelpunten op Wembley na rust vielen.
De eerste drie goals werden in het tijdsbestek van vijf minuten gemaakt. Harry Kane opende de score in de 53e minuut en Anthony Gordon en Conor Gallagher breidden de voorsprong daarna snel uit. In het laatste kwartier kwamen ook Jarrod Bowen en Taylor Harwood-Bellis nog tot scoren.
Tegelijkertijd won Griekenland in dezelfde groep de uitwedstrijd tegen Finland met 2-0. Daardoor eindigde zowel Engeland als Griekenland met 15 punten. De Grieken wonnen eerder in de poulefase op Wembley, maar de Engelsen namen donderdag revanche in Griekenland. Engeland heeft een beduidend beter doelsaldo.
Engeland degradeerde bij de vorige editie van de Nations League uit de A-divisie door laatste te worden in een groep met Italië, Hongarije en Duitsland.
De A-divisie van de Nations League bestaat uit zestien landen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
16 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
17 uur geleden